Mad Dex Arenas
4.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Mad Dex Arenas to platformowa dla Androida, gdzie można znaleźć dużo krwi, dużo krwi, więc nie zdziw się, nie będzie krew wszędzie, nawet twoja postać pozostawia ślad krwi, może być z niego, że coś jest nie tak? Jednak, jeśli spojrzeć, jest to trzecia część serii gier, a także dwie pierwsze, twórcy tej gry Guild, wszystkie o tym samym charakterze i spadku popularności, niestety tak.

Pierwsza część była co najmniej 2 razy bardziej popularny niż drugi, który czeka na tego scenariusza - trudno powiedzieć, ale jeśli jest to logiczne przyczyny, nic dobrego i dlatego. Tak jak poprzednio, przy okazji, ostatnia część przeglądu musiał być na naszej stronie internetowej, trzeba będzie zapisać jego ukochana, skoki na płaskiej świecie pełnym różnych krwawych pułapek. Wszystko cokolwiek, ale to jest pytanie - jaka ta gra różni się zasadniczo od dwóch pierwszych częściach? Lub od pierwszego różni się od drugiego? W rzeczywistości, to jest po prostu nowy poziom, nie więcej niż, ale obiektywnie, można było dokonać ich aktualizacji do pierwszej części i pochodzące z niczym, dlatego wyważać otwartych drzwi?
Niemniej jednak decydenci to jest to tak, że wszystko, co odnosi się do pierwszej lub drugiej części - rzeczywista i trzeci, wszystkie z tych samych zalet i wad, tylko nowy zestaw poziomów ...

To jest po prostu wywołanie Gra «Arenas» może warto pomyśleć o tym, jak dodać multiplayer czy nie warto? Bo to daje grę wiele przyjemnych chwil i dodać do zabawy!

cechy:

  • epicka rozgrywka, podobnie jak w poprzednich dwóch częściach
  • duża liczba poziomów, złożoności, który zmienia
  • dobra fizyka i dużo krwi, dużo faktycznie!
  • wiele różnych zagrożeń i pułapek
  • soundtrack, oczywiście, bardzo ożywczy
  • Każdy poziom ma swój własny baner
  • Deweloperzy mają pozytywny stosunek do gości z sugestiami
  • no Donat


Gry Wady:

  • w stosunku do dwóch poprzednich częściach różnorodność gry Chciałbym więcej


Konkluzja: Mad Dex Arenas zasadniczo daje nam możliwość przejść poziomy szybciej niż inni gracze, ale wciąż mam nadzieję, że wiele osób będzie w stanie dystrybuować świetne pomysły i mają następujące części dadzą nam coś zupełnie nowego!


Reklama

Pobierz Mad Dex Arenas 1.1.9 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
- small fixes
informacje ogólne
wersja 1.1.9 (1001009)
Data umieszczenia 2019-06-04 21:37
rozmiar 28.47 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje game guild na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.63★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/16 08:37
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |