Randal w poniedziałek
4.6 (12)

Randal w poniedziałek

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Randal w poniedziałek to klasyczny przygoda graficzna dla systemu Android, która w rzeczywistości jest bardziej podobny do komiksu, zamiast poszukiwania tylko do udziału w wydarzeniu będziesz samodzielnego rozwiązywania zadań i spędzać dużo czasu śmiejąc się, ponieważ nie będzie zabawa! Jest to pierwszy projekt z twórców Consultores Nexus, z siedzibą w Hiszpanii, więc hiszpański - język ojczysty z gry, jeśli jesteś zaznajomiony z językiem, polecam się z nią bawić, ale jeśli nie - to nie ma znaczenia, że ​​gra jest tłumaczona na inne języki.

Historia jest tutaj bardzo ważne, będzie nam powiedzieć o życiu kraju, takie jak nazwa Randall. Na Randall wiele problemów, z wieloma problemami, ale największym problemem jest to, że - sam. Randall cierpi kleptomania, oprócz tego, że socjopatą, a ponadto, i dobry przyjaciel nazwać to nie działa ... W rezultacie - liczyć na pomoc nie jest jednak konieczne, nasz bohater ma wielkie poczucie humoru, które stara się nadrobić całą resztą wady. W konsekwencji, to jest poczucie humoru pomoże mu w rozwiązaniu wszystkich swoich problemów, a będziesz śmiać się jak cholera! Dodaje oliwy do ognia, a jednak fakt, że gra jest parodią, twórcy byli w stanie zebrać tutaj, memy i znaków w ciągu ostatnich trzech dekad najsłynniejszych filmów komputerowych lub sci-fi, serialach i opowieści! Więc nie zdziw się, jeśli spełniają Chubakov, postacie z filmu "Powrót do przyszłości", Superman i wiele innych komiksowych bohaterów książki, ale potem znowu, co jest najważniejsze - to bardzo zabawne!

Warto zauważyć, że gra nie jest całkowicie darmowy, można go pobrać bezpłatnie i swobodnie przechodzą dwa pierwsze rozdziały, a następnie, jeśli chcesz kontynuować, należy przygotować trzy i pół dolarów ... Ale to jest jedynym minusem tego projektu i to jest 100% kosztów!

Konkluzja: Co może być lepszego niż dobre i piękne Quest? Nie trzeba dodawać, wesoły, dobre i piękne Quest, grający Randal poniedziałek i jest, więc chwycić za telefon lub tablet i dać Randall rozwiązać wszystkie swoje problemy!

Ostrzeżenie! Szpula Gra wciąż potrzeba około 1 GB pamięci podręcznej, więc instalacja z dostępem przez Wi-Fi


Reklama

Pobierz Randal w poniedziałek 8 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Fixed italian subtitles
informacje ogólne
wersja 8 (8)
Data umieszczenia 2016-10-19 09:03
rozmiar 20.28 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-19 12:09:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.62★ 92.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/17 08:45
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |