Czerwone towarzysze ocalić galaktykę: Reloaded
0 (0)

Czerwone towarzysze ocalić galaktykę: Reloaded

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gry Red towarzysze ocalić galaktykę: Reaktywacja jest graficznym przygoda dla Androida, opublikowane przez znanego biura zwanego Buka Rozwoju, które stały się dla wydawców oszałamiające questów Syberii i Shtyrlits. W każdym razie, oryginalna nazwa tej gry brzmi jak "Petka i VICH Save the Galaxy", a na pewno nie Red towarzyszy ... A więc gra o Petka i Wasilij Iwanowicz wszyscy wiemy, kto w latach 90-tych była PC! Nawiasem mówiąc, oryginalna gra pojawiła się dawno temu, w listopadzie 1998 roku, co było prawie 18 lat temu! Do gry android przetwarzany, nawet popełnił zagraniczną lokalizację, tak aby dialog między postaciami są w języku angielskim, ale nie wszystkie rodzaje graffiti, ale to pół kolor!

Ze względu na jego wiek, że gra nie jest w stanie pokazać wspaniałość graficznego jako "Syberii", ale grafika jeszcze chłodne, to jest co najmniej oryginalny. Ale w tej grze nie ma znaczenia, najważniejsze tutaj - poczucie humoru, co jest prawdopodobne, cudzoziemcy będą trudne do zrozumienia i docenić drugiej strony, ponieważ gra jest parodią w rosyjskim stylu życia, różne znaki, filmów i nawet gry, bystry gracz łatwością stwierdzicie, hak, zrozumieć, że stara się przekazać mu twórców. Ogólnie rzecz biorąc, nic innego questa nie różni się od gry w czasie, nie ma historia kilkunastu opcji, bez modnych pomysłów, ale jest wspaniała historia! A co najważniejsze, wydawcy byli w stanie zachować klasyczną atmosferę, więc zaangażować i pomóc powstrzymać najeźdźców!

Nie jest prawdą w tej grze jest jedna mała wada - to jest pytanie za jednego dolara, jednak nie zmierzy dodatkowej reklamy lub zapewnić wsparcie, tak aby wszyscy byli uczciwi.

Rezultat: Czerwony towarzysze ocalić galaktykę: Reaktywacja jest arcydziełem, które mogą dziś i wygląda nieco archaicznie, ale jest gotowe do konkurowania z większością współczesnych gier, z których wielu utraciło oryginalność i własny, niepowtarzalny urok.


Reklama

Czerwone towarzysze ocalić galaktykę: Reloaded dla BLU Life Play S

Ocena:

(1)
0.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/07 10:11
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |