Moto Rider 3D: Blocky Miasto 17
4.1 (7)

Moto Rider 3D: Blocky Miasto 17

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Moto Rider 3D: Blocky Miasto 17 oświadczenie, symulator jest bardziej zręcznościowa dla android programistów z TrimcoGames, znane nam już nad kilkoma projektami, a ja nie powiedziałbym, że wśród dużej liczby gier, które pojawiły się one przynajmniej coś imponującego. Ta gra wyraźnie nie stanowią jakieś arcydzieło, ale dla większości ludzi kochać schemat blokowy, że zasługuje na naszą uwagę.

Rozgrywka jest zestaw poziomów, z których każdy jest konieczne wykonanie małego zadania, jednak wielkość zatrudnienia jest stopniowo wzrasta, a gra staje się coraz bardziej interesująca. Co ciekawe, nie jest to rodzaj "z oczu", co jest dość rzadkie w grach z motocyklami, więc spróbować! Jak poruszać się po misjach, będzie w stanie odblokować wiele motocykli, których jest całkiem sporo, to tylko ze względu na fakt, że wszystko tu przypomina bloków i projektant Lego, wyglądają dość podobnie, powiedziałbym, że jest zbyt podobna. Jednak jest to również dziwne, większość misji masz do przewozu pasażerów, oraz fakt, że ruch w tym mieście nie jest tak dużo, że rower wygląda całkiem dziwne środki transportu. Jednak z misji do misji, trzeba przeprowadzić więcej pasażerów, a tyka zegar, więc, że prędzej czy później zaczniesz się późno i trzeba budować swoje umiejętności jazdy. Wśród innych motocykli można rozbudować, jednak regulacja tutaj jest dość skromny, wszystkie trzy parametry.

cechy:

  • fajne harmonogram bloku
  • wiele poziomów
  • wygodna obsługa
  • Ma niby "z oczu"
  • Ssać motocykl i stać się najszybciej otaczającego ruchu


Gry Wady:

  • dużo reklamy i Donat
  • tego samego typu misji, nie ma możliwości swobodnego jeździć po mieście


Konkluzja: gra Moto Rider 3D: Blocky Miasto 17 maja niesie dobry pomysł, ale to nie jest wyścig, a nie symulator, w rzeczywistości jest to rodzaj mieszanki taksówkarza i parking, z takim skutkiem, że wygląda dość nudne i prymitywne, choć kakoy do historii linia oczywiście nie wystarcza tutaj.


Reklama

Pobierz Moto Rider 3D: Blocky Miasto 17 1.4 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
-Free Mode Added;
-Gameplay Optimized;
-Small Bug Fixed.
informacje ogólne
wersja 1.4 (5)
Data umieszczenia 2016-10-19 09:16
rozmiar 50.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.12★ 82.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/15 10:27
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |