Warlords
3.7 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Warlords gra jest pierwszym projektem z Czarnej Anvil Studio (Niemcy), który jest jednocześnie twierdzą, że swoje miejsce w rankingu, to dlaczego - zobaczymy!

Zacznijmy od prostego, ponieważ przed nami strategii, a następnie od razu przychodzi do głowy myśl, że jest to kolejna parodia Clash klanów, ale nie, nic tu nie pachnie. Aby rozpocząć strategię było przyrostowe, co oznacza, że ​​tutaj będzie w stanie pokazać wszystkie swoje umiejętności dowódcy oraz całą swoją wiedzę na temat części taktyki. Ale znowu, format gry może się zmienić, a to co mamy do zaoferowania rzeczywistej rozgrywki? A rozgrywka jest tu raczej klasyczny, który jest swego rodzaju skrzyżowanie szachy i starych dobrych bohaterów, który dla mnie osobiście, a dziś są rodzajem analizy porównawczej strategii. Musisz poruszać się po mapie komórek, walcząc z potworami (nawiasem mówiąc, jest tu klasycznym konfrontacja rycerzy i orków) i podbijając nowe terytoria, ale samo w sobie nie jest wszystko. Czekasz na pięknym ekranie, symbolizujący nową lokalizację, będzie w stanie pompować swoich bohaterów i rekrutacji inne myśliwce, które również trzeba pompować, każda jednostka ma tutaj wartość. Ponadto, będziesz uczył się podstaw taktyki, które mogą być wykorzystane w grze na każdym rogu, po prostu uważnie studiując "poradnik" i coraz zrozumienie w różnych charakterystykach.

cechy:

  • doskonała konstrukcja i piękny świat, który programiści nazywają Dunmar
  • świetny głos
  • przemyślany gameplay
  • różne warianty taktyki i strategii walki
  • Duża różnorodność postaci
  • Łatwe zarządzanie
  • Donat jest, ale można grać bez niego najważniejsze - chęć
  • Stół rejestruje najlepszych generałów
  • zdolność do zawierania sojuszy i walki wraz z innymi graczami


Niedobory nadal istnieją i są one najczęściej związane z lub zwrócona. Tak, można grać bez niego, ale do pompowania do pewnego poziomu, zdasz sobie sprawę, że aby dotrzeć do następnego zajmie zbyt dużo czasu, co oznacza, że ​​albo ciężko pracować, albo płacisz, ale nadal jest to nieco naruszyć równowagę gry w Internecie.

Efekt: piękny i dość oryginalne gry Warlords jest bardzo popularny, trudno jest twierdzić, jakby deweloperów trochę przemyśleć układ Donata, uderzyć z milionami pobrań w tym projekcie w ogóle na wyciągnięcie ręki!


Reklama

Pobierz Warlords 0.23.24 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
FIGHT, WIN, CONQUER - Welcome to the fight for Dunmar. Discover intense tactical battles and create an army to strike fear into the hearts of your enemies. Are you ready to fight?
informacje ogólne
wersja 0.23.24 (6387)
Data umieszczenia 2016-10-12 10:46
rozmiar 94.1 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-12 13:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
3.67★ 73.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/16 07:41
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |