Ananas Pen
3.9 (37)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Ananas Pen jest arcade, jak często Ketchapp dzieje, pasaż wygląda poszli na pochyłej, ale ja tak nie uważam. Główną cechą twórców - do niczego nowego, nie wiem dokładnie, ale ich motto może brzmieć mniej więcej tak: "Niech to będzie gorzej lizh być nowe", ponieważ gra Ananas Pen jest bardzo różni się od większości projektów, zwłaszcza że wielu są przyzwyczajeni do co roku wszyscy współczesne i nowoczesne. Tak, że częścią projektu wizualnego jest to krok do tyłu, ale jest to świetny i bardzo pozytywna gra, w której można grać za darmo, aby każdy, nawet obchodzi, gdzie weszli?

Być może najważniejszą rzeczą w projektowaniu gier, które w dosłownym i przenośnym tego słowa znaczeniu, jest oczywiste, bo jest żółty. Gra w przeważającej części bardzo żółte i spierać się z tym dość trudne, ponieważ wszystkie żółte tło i żółty w dobry sposób, w tropikalnym! Nawiasem mówiąc, tak, gra jest o owocach, ale nie muszą się włamać będzie musiał strzelać im poradzić ... Może to dlatego, że pracownicy biurowi zabawy w ciepłych krajach? Jednakże działalność jest zabawa i może cię uszczęśliwić, a dlaczego nie?

Zaimplementowane wszystko dość proste, w dolnej części ekranu mamy nieco swaying uchwyt w górnej części ekranu zostanie wiele owoców, które poruszają się tam iz powrotem w płaszczyźnie poziomej, twoim zadaniem jest, aby dotknąć ekranu w odpowiednim czasie, aby obsłużyć przebite przynajmniej jeden owoc. Jeśli można przebić dwa owoce natychmiast - cool! Nawiasem mówiąc istnieją tylko dwa owoce - ananas i jabłko, nie wiem co to jest podłączone. Jednak każdy błąd powoduje konieczność zacząć wszystko od nowa. Im więcej trafień z rzędu, można dać, tym wyższa będzie znaleźć się w rankingu, to proste. Podczas gry można zarobić monety, które, jak zwykle, przeznaczone na zakup nowych znaków, w tym przypadku - do nowego pióra.

Rezultat: Ketchapp jak zwykle trochę zaskoczony i zadowolony z tej prostej gry i jasnej kolorystyce, są wymyślone pozytywny i bardzo dobry czas zabójca nazywany Ananas pióra, które można pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Ananas Pen 1.5.4 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.5.4 (63)
Data umieszczenia 2019-10-31 21:59
rozmiar 71.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(37)
3.87★ 77.31%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/17 10:59
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |