Konduktor Świat
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Train Conductor World to gra zręcznościowa dla systemu Android, który będzie główną atrakcją pociągu, jednak idea gry nie jest oczywiście nowy. Czy ktoś pamięta grę jak kontrola lotów z renomowanymi deweloperami z Namco? Czy jest to klon Air Control, który jest ze względu na fakt, że jest rozprowadzany bezpłatnie stał 10 razy bardziej popularny? Cóż, lub jakikolwiek inny klon, jako całości, jej wspólnym - grunty samolotu, razrulivaya bardziej złożone sytuacje. W tej grze od twórców studio Voxel Agents zasadzie trochę podobna, bo staniesz się dyrygent, a do czynienia z ruchem pociągów!

Pociągi są zasadniczo różni się od samolotu, w przeciwieństwie do samolotu pociąg można zatrzymać, ale nie wie, jak manewrować szynach odpowiednio ograniczone w ruchu. Ale tak czy inaczej, to wszystko jest kompensowane różnicy, styl gry jest podobny. Między innymi, że gra postanowiono podzielić na poziomy, z których każdy musi on zdobyć pewną liczbę gwiazd, a także monet, dzięki którym będzie budować drogi do następnego poziomu, więc czasami jeden i ten sam poziom będzie musiał przejść kilka razy. Dość oryginalna decyzja o budowie czegoś bezpośrednio na mapie z poziomów to niezwykłe, ale grać na tym samym poziomie więcej niż jeden raz - wątpliwą przyjemność. Fundamentalnie różne poziomy nie będzie, bo każdy czeka na ciebie trzech linii kolejowych, a często dwa dość proste, a jedna z krzywych. Według różnych sposobów niech pociągu, a każda ścieżka ma swój własny kolor i numer, a także trenować zadanie - bezstykowa aby wysłać pociąg na właściwej drodze, stop, jeżeli uniemożliwia podróż do innego i nie pozwolić się zdarzyć wypadek, brzmi prosto, ale w rzeczywistości jest to o wiele trudniejsze , to trzeba mieć dobrą reakcję.

cechy:

  • Piękna grafika i animacje
  • godne wcielenie dawnych pomysłów
  • prosta obsługa
  • Gra, która nie będzie się nudzić


Gry Wady:

  • nie Donat
  • Gra wymaga dostępu do Internetu


Rezultat: w ogóle, gra Train Conductor Świat wyglądać i czuć się na solidnej piątce, drugie pytanie, ile to będzie popularne, ponieważ wydaje mi się, ten temat jest już z mody, choć, co mogę powiedzieć, to już inna taym- morderca!


Reklama

Pobierz Konduktor Świat 17.2.16082 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
Happy Birthday! Celebrating 10 Years of Train Conductor.

• Party popping challenges,
• Rewards & Discounts
• All kinds of fun!

Grab this 10th birthday update and join the event running 19-30 December.
informacje ogólne
wersja 17.2.16082 (2019122005)
Data umieszczenia 2019-12-22 14:35
rozmiar 34.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/30 08:55
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |