Pacific War: Air Combat
0 (0)

Pacific War: Air Combat

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Pacific War: Air Combat z twórców Isset studio jest rodzajem skrzyżowanie dość złożony Arcade, Rahner, przewijanie shooter i latające, a przedstawiane jako wojny w powietrze, przechodzące w gorącym okresie w 1942 roku.

W ramach realizacji pierwszego punktu, gra może przypominać projekty, takie jak AirAttack HD lub iFighter 2: Pacific 1942 opinii, które znajdowały się na naszej stronie, jednak Idea jest podobna, ale bardzo różne. Większość z tych gier sugeruje, że trzeba podjąć pewne kroki, by walczyć z bossami, i tak dalej, to najważniejsze, aby przetrwać tak długo jak to możliwe, że jest to bardzo trudne do zrobienia. Co jest najtrudniejsze - aby zrozumieć, trzeba chcieć, ale nie martw się, to ci powiem;)
Jesteś w podróży do miejsca w samolocie (przy okazji jest dobrym wyborem samolotu) i zwyczajowo lecieć do przodu, jeśli pierwsze 10 sekund nie wpadać w budynku, lub nie powalić myśliwiec wroga, to jesteś zobowiązany do wpadać lokalizowania krawędź, która, jak się okazało, tutaj jest dość mała. Dzięki temu można latać prawo lub w lewo, ale też wkrótce będzie spoczywał w regionie, a jeśli guz - zacznij od nowa. I co jeszcze chodzi? W rzeczywistości, to nie jest, ale głównym elementem w grze jest bardzo, bardzo wysoka złożoność, dzięki czemu można w miarę potrzeby okręgu na miejscu, jednak ponad 30 sekund na to jest po prostu niemożliwe ... Na końcu każdego lotu w klasyfikacji jest czas, że odbyło a liczba samolotów wroga, że ​​masz czas, aby powalić, a jeśli cierpliwość jest z kamienia i można grać przez dłuższy czas, będzie w stanie zgromadzić i nowych samolotów;)

cechy:

  • piękna grafika
  • pięknie odtworzone lokalizacje i samoloty
  • prosta obsługa
  • Gra jest dobrze zoptymalizowany i nie zajmuje dużo miejsca na urządzeniu
  • no Donat i można go pobrać za darmo


Gry Wady:

  • trudne, bardzo trudne! Powiedziałbym nawet bardzo trudne.
  • nie reklamuje ... więc nie obchodzi, gra jest nadal bardzo trudne!


Konkluzja: jeśli popełnisz grę Pacific War: Air Combat chto-to jak klasyczna strzelance z poziomów, bossów i innych elementów znanych, nie może być rozdzielane na część oryginału, ale będzie grał tak długo, jak to możliwe ocenić tylko kilka, które wydają Hardcore nawet zjeść śniadanie. I główne pytanie o to co, dlaczego całe to piękno, jeżeli średni czas gry będzie 10-15 sekund?


Reklama

Pobierz Pacific War: Air Combat 1.03 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
- Optimize performance
- Update new graphics
- Update more gameplay content
informacje ogólne
wersja 1.03 (4)
Data umieszczenia 2017-06-10 19:10
rozmiar 54.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/09 13:06
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |