Miasto Drift
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Miasto Drift jest wyścig do android, że około dryfu, zjawisko coraz popularniejsze, szczególnie na Androida, większość dużych projektów dla komputerów PC i konsol jest w jakiś sposób nawet zaczęły się zapomnieć ... Przygotowany przez twórców gier z Szybkiej Gry, a ich nazwa jest w pełni uzasadniona co wydarzy się w grze, bez przesady!

Istotą gry był dość prosty, powiedziałbym nawet, że jest zbyt prosta, ale, jak pokazuje praktyka, historia bardzo niewielu ludzi nie musimy w takich projektach. Więc wszystko jest całkiem jasne - poczynając od najwolniejszego i najtańszy samochód, jeździć na nim do momentu zapisania się na coś lepszego, a kupić go, gromadzić znowu, kupuje znowu, że to wszystko, co czeka na Ciebie. Maszyna w grze okazał się być dość małe, tylko sześć lat, ale ze względu na wysoką cenę, aby zapisać wszystkie być dość długa, więc jeśli zapytać właśnie taki cel, to gra może spędzać dużo czasu. Jako bonus, kupił samochód może być pomalowane w kolorze chcesz, strojenie niestety nie było.

Rozgrywka nie jest również w stanie rozpieszczać z czymś wyjątkowym. W grze istnieją żadne specjalne linie, ale nie ma dość duże miasto, które jest analogiem otwartym świecie, dopiero wtedy zrobić prawie nic. Jak pamiętamy, gra jest o dryfu, a wszystkie jego znaczenie - zachowaj dla innych samochodów, dzięki czemu miasto trzeba dryfować, starając się zdobyć jak najwięcej punktów, które w późnym przyjeździe toczonych w małej ilości monet. Każda rasa trwa mniej niż minutę, co jest bardzo ważne w formacie mobilnym. Jak do zarabiania monet, to wszystko jest bardzo dziwne, ponieważ wśród innych rzeczy, które są rozproszone w mieście tak po prostu, a jednocześnie będziesz otrzymywać je przez przypadek, który nie powoduje logiczne, więc szczerze mówiąc, o wiele bardziej opłaca się wyciąć i zebrać rozrzucone monety niż również spróbować dryfować, dziwne podejście ...

cechy:

  • dostępny 6 samochodów
  • dość duże miasto otwarte
  • dobra fizyka i przyzwoici grafiki
  • Donata ledwie odczuwalne, a można to zrobić bez


Gry Wady:

  • nudne, bardzo nudne ...
  • animacja tak-tak.


Konkluzja: rola czasu zabójca gra miejska Drift może zrobić, to dość proste, zwłaszcza jeśli są cierpliwi i gotowi zrobić to samo wiele razy z rzędu, w roli poważnej grze wyścigowej nie nadaje się do oznaczania.


Reklama

Pobierz Miasto Drift 1.2 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
- Better visuals
- Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 1.2 (125)
Data umieszczenia 2017-06-22 06:44
rozmiar 57.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/16 08:11
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |