The Butcher Bug
4.4 (7)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra The Bug Butcher jest świeże strzelanka dla Androida, wykonane w najlepszych tradycji gatunku dzięki staraniom twórców Noodlecake Studios Inc., autorzy wielu popularnych projektów, wśród których znajdują się takie arcydzieła jak Adventure Alto, Zombie Road Trip oraz wiele innych, badań, które były zawsze Nasza strona internetowa. Ale strzelcy nie były tak wielu, jak chcielibyśmy, jednak jeden z nich w końcu pojawiły. Jedyny postęp weselicie nie warto, chyba główny problem tego projektu jest fakt, że zapłacił i jest stosunkowo drogie, twórcy proszą o to $ 4, że zaliczka nie zrazić dużej liczby odbiorców. Postaram się wyjaśnić, dlaczego twórcy proszą o tej grze pieniądze, i poprosić o bardzo rozsądne!

Jako takie, nie ma fabuły w grze, ale nie jest to konieczne, gameplay, jak i atmosfera jest w pełni dać do zrozumienia, co się dzieje. Twój bohater - dzielny wojownik z kosmicznych owadów, co spowodowało w niebezpiecznej pracy dla innego, co zmniejsza potrzebę oczyszczenia stworzeń przestrzeni doskonałą bazę, gdzie ty i spędzać cały czas gry, czyszcząc pokój po pokoju. Program, na pierwszy rzut oka, to bardzo proste i dość dobrze, ale realizacja sprawia, że ​​wszystko wygląda bardziej ściśle, co najmniej, bo wszystko zostało wykonane na najwyższym poziomie.

  • Grafika i Środowisko - wykonane świat, piękny obraz 2D i wygodne, co pozwala uzyskać prawdziwą przyjemność z gry
  • Łatwa obsługa i wysoka dynamika nie będzie się nudzić, zawsze coś się dzieje
  • Odmiana, która ulega ekspresji w dużej ilości broni i wrogów
  • Humor, ukryte w dialogach między bohaterami, zebrał istotne i aktualne


Konkluzja: jak zwykle, przez kilka dobrych projektów trzeba zapłacić, więc gry Bug Butcher był jednym z takich przykładów. Oczywiście, że jest dobry stosunek jakości do ceny, z drugiej strony pytanie, czy można zastąpić go czymś darmo? Wybór jest tak, zobaczymy.


Reklama

The Butcher Bug dla BLU Life Play S

Ocena:

(7)
4.38★ 87.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/11/19 08:01
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |