Zombie przesadą 3D
2.5 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Gra Zombie przesadą 3D to strzelanka dla Androida z trzeciej osoby, główny osoby biorące udział w tym ponownie na nasze ulubione zombie i ocalałych, którzy nie poddali się i aktywnie przystąpił do ich zniszczenia! Przygotowany przez Game Studio Words Mobile, a część zombie to ich pierwszy projekt! Ale, szczerze mówiąc, dziś trudno nie zauważyć cechy tego gatunku, ponieważ są dobrymi przykładami na każdym kroku.

W grze fabuła rozwija się w zwykłych powodów: przyszłość, czyli w roku 2150, straszny wirus zaraził całą ludzkość, ale ocaleni zostali, jeden z nich - swoją postać, a wszystko, co pozostaje - do walki o swoje życie, zmniejszając populację zombie do minimalnych wartości, praca samodzielna lub zespół, dla nich to nie zmieni wiele, wszyscy dobiegła końca!
Charakterystyczne cechy gry była ładną grafikę, a także zbadane świata, w tym wielu miejscach wypełnionych nie tylko potencjalnych ofiar, ale także wszelkiego rodzaju w schroniskach i innych świty.
Open World tutaj, niestety, nie jest jednak, że strzelnica jest zbyt trudne do połączenia. Gra podzielona jest na małe części, oddzielone od siebie przez bramę, która jedynie otwiera jeśli zniszczyć wszystkie zombie na miejscu, system jest dziwne, ale wciąż w jednym miejscu, można poruszać się swobodnie. Dla każdego przeszłych misji, otrzymasz sprzęt i waluty gry, które mogą być wykorzystane tylko na prąd w takim świecie, broni i wyposażenia, które poprawią swoje szanse na przetrwanie. Jest również możliwe, aby pompować swoją postać, że również nie będzie zbędna.

cechy:

  • dynamiczna rozgrywka i przerażająca atmosfera
  • szeroki zakres zombie
  • wiele potężnych broni
  • wiele poziomów i różne tryby gryGry Wady:

  • gra nie jest zlokalizowany, ale brak języka ojczystego nie powinno być problemem
  • Donat posiada, bez których wkrótce będzie trudno ...


Konkluzja: Zombie gry 3D przesadą nie jest najbardziej oryginalny, nie jest bardzo dobry, ale też nie najgorsze shooter zombie motyw doda jej popularności, ale bez niego, gra jest bardzo wciągająca.


Reklama

Pobierz Zombie przesadą 3D 1.0.5 dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
v1.0.5: Fixed some crash bugs of the game. Thanks.
informacje ogólne
wersja 1.0.5 (6)
Data umieszczenia 2019-05-16 02:41
rozmiar 18.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.5★ 50%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/12/12 07:49
Inne gry BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |