Google Allo
2.4 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Life Play S

Opis:

Aplikacja Google Allo jest nowym wysłannikiem do android sobie i przez siebie od Google. Prawie każdy smartphone mają dziś komunikator, czy Whatsapp, Viber, telegraficznie, Linia, ICQ, i dziesiątki innych, nawet Facebook uruchomił swój komunikator. Oczywiście każdy serwis społecznościowy, czy jest to dokładnie ten sam Facebook lub Google+ i Hangouts jako posłańca, który jest już tam przez długi czas - wszędzie można komunikować, najważniejsze, że było internetu, a reszta - to kwestia przyzwyczajenia. W ogóle, w tym samym nawyk jest głównym problemem, jak czasami ludzie potrzebują tylko jednego posłańca, który nie musi być taka sama jak ty, lub po prostu komunikować się z kimś tutaj, ktoś tam. .. to trudno, to jest sprawiedliwe, chciałbym posłańca był tylko jeden, dobry posłaniec w ogóle, ale nie jest to możliwe, a Google zdecydował się na krok w kierunku dalszego podziału społeczeństwa oferując nam innego posłańca.

Cechy aplikacji (oprócz standard):

  • do wysyłania zdjęć można dodawać zdjęcia, rysowania bezpośrednio na nich
  • duży zestaw naklejek, które rozwinęły utalentowanych artystów
  • liczne kontrole podane przez bezstykowa, jest to wygodne, ale jest niezwykłe
  • Aplikacja uczy się odpowiedzieć na Ciebie, oferując najpopularniejsze odpowiedzi (tak, komunikować emotikony, wypaczone wszystkie języki świata do minimalnego zestawu fraz)
  • Personal Assistant bezpośrednio na czacie (nawiasem mówiąc, jest to wygodne)
  • Szerokie ustawienia prywatności, nawet mają możliwość przepisywania okres przechowywania wiadomości


Podsumowując: stosowanie tak, Google Allo wygodny i zrozumiały, tak, to jest przyjemny w użyciu, tak, to jest wolny, i tak, to posiada wszystkie niezbędne funkcje, jak żaden z jej konkurentów. Ale jest jedna zaleta, która jednak może prędzej czy później móc odgrywać ważną rolę na drodze do mojego sen jednego posłańca w ogóle - ten posłaniec może być wstępnie zainstalowany na wszystkich smartfonów i tabletów z systemem Android OS, który jest własnością Google , Jak wielu z was wie, aby usunąć fabrycznie zainstalowanych aplikacji, można tylko przez roota, a także komunikować się z nim, nikt nie będzie tak, że czy nam się to podoba czy nie, to jest szansa, że ​​wkrótce wszyscy użytkownicy androidy mogą używać jednego posłańca, totalitaryzm, co mogę powiedzieć;)


Reklama

Pobierz Google Allo 27.0.326_RC03 (x86_mdpi) dla BLU Life Play S

Nowości w tej wersji
• New option to export your chat history.
informacje ogólne
wersja 27.0.326_RC03 (x86_mdpi) (20730223)
Data umieszczenia 2018-12-09 11:40
rozmiar 24.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

modyfikowanie kontaktów

Pozwala aplikacji na modyfikowanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi kontaktami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą usuwać dane kontaktów.

czytanie ustawień synchronizacji

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień synchronizacji konta. Dzięki temu można na przykład określić, czy aplikacja Kontakty jest zsynchronizowana z kontem.

włączanie i wyłączanie synchronizacji

Pozwala aplikacji na modyfikowanie ustawień synchronizacji z kontem. Tego uprawnienia można użyć np. do włączenia synchronizacji z kontem aplikacji Kontakty.

odczytywanie własnej karty kontaktu

Pozwala aplikacji na odczytywanie osobistych informacji przechowywanych w Twoim profilu na urządzeniu (np. imienia i nazwiska lub adresu). Oznacza to, że aplikacja może Cię zidentyfikować i wysłać informacje z Twojego profilu do innych osób.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

dodawanie i modyfikowanie wydarzeń w kalendarzu oraz wysyłanie e-maili do gości bez wiedzy właściciela

Pozwala aplikacji na dodawanie, usuwanie i zmienianie wydarzeń, które możesz modyfikować na urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z tym uprawnieniem może wysyłać wiadomości wyglądające jak wysłane przez właściciela kalendarza lub modyfikować wydarzenia bez wiedzy właściciela.

odczyt wydarzeń w kalendarzu wraz z informacjami poufnymi

Pozwala aplikacji na odczytywanie wszystkich wydarzeń w kalendarzu zapisanych w urządzeniu, w tym pochodzących od znajomych i współpracowników. Aplikacja z takim uprawnieniem może udostępniać i zapisywać dane kalendarza niezależnie od ich poufności.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

mierzenie rozmiaru pamięci aplikacji

Zezwala aplikacji na pobieranie rozmiarów własnego kodu, danych oraz pamięci podręcznej.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

dodawanie i usuwanie kont

Zezwala aplikacji na wykonywanie takich operacji, jak dodawanie i usuwanie kont oraz usuwanie ich haseł.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.4★ 48%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2016/10/12 07:58
Inne oprogramowanie dola BLU Life Play S

BLU Life Play S

BLU Life Play S Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.70", 1280x720
Rozmiary: 137.5 x 67.5 x 7.8 mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |