Hotel Mogul
2.3 (46)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Ten ekonomiczny symulator jest bezpośrednio związane z branży budowlanej. Musisz wziąć na stanowisko dyrektora ds. rozwoju Golden i ustalić proces budowy nowych hoteli i kawiarni. Będzie musiał rozpocząć się mały, ale po kilku poziomach firmy wzrośnie do dużego koncernu budowlanego. Zatrudniać pracowników, zakup materiałów, poszerzyć strefy wpływów i oczyścić przeciwników. Musimy działać szybko, ale ostrożnie, ponieważ konkurenci nie śpią! Na każdym poziomie trzeba osiągnąć pewien wynik finansowy, który zapewni Ci dalej. Ten symulator koniecznie zaspokoić wszystkich fanów strategii biznesowych w duchu legendarnego gry-it-up. Poczuj się jak prawdziwy magnata budowlanego!

Reklama

Pobierz Hotel Mogul 0.9.2 dla Celkon Campus A10

informacje ogólne
wersja 0.9.2 (10)
Data umieszczenia 2014-11-11 09:09
rozmiar 21.25 MB
polski nie
wymagania
android 1.6+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-11 11:24:17
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(46)
2.28★ 45.66%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2011/05/11 18:46
Inne gry Celkon Campus A10

Celkon Campus A10

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |