Dead Space
3.9 (234)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Dead Space - historia miejsca, stworzony przez Electronic Arts. Mobilna wersja pojemniki do graficznej wersji komputera łącza Dead Space i Dead 2 Kosmicznej. Gracz kontroluje głównego bohatera w grze, Isaac Clarke, osoby trzeciej. W przeciwieństwie do wielu strzelców, zawodnik nie może zrobić zwykłe skakanie i jakoś ze skał lub skarpy, częściowo być może w miejscach o nieważkości.
Z tyłu w kolorze Izaaka obecnych wskaźników zdrowia, opłaty, i zastój, w pokojach bez powietrza, ilości tlenu resztkowego. Wskaźniki te są częścią X,, wewnętrznego garnitur AI. Zastój pozwala na czas płynących obiektów, na przykład, Necromorph lub szybko wirowania wentylatora. Ponadto, Isaac zbrojnych moduł kinesis, co pozwala przyciągnąć i pędzić z różnych przedmiotów.
W walce wręcz gracz może używać cios i kopnięcie: kopać silną topom na podłodze, machając ręką jako odtwarzacz poziomo w kręgu przed nim. Gra oferuje wiele broni, z których niektóre są narzędzia dla górników. Widok i światło obecnej liczby rund w broń w stanie normalnym jest nieobecny, ale są aktywowane po przejściu do trybu zmierzający w którym kamera "przeskakuje" nad charakterem ramię.
Gra posiada strefę o zerowej grawitacji i dekompresji przedziałów statku (w próżni, jak wiemy, fale dźwiękowe nie propagować i dźwięki otoczenia w tych momentach są nieobecne, z wyjątkiem głuchych uderzeń w czasoprzestrzeni kolorze). Ponadto, istnieje praktycznie nie splash - wszystkie sceny wycięte są interaktywne. Ponadto, istnieją ławki i "sklepy", gdzie można poprawić, kupować i sprzedawać sprzęt. Sprzęt jest również w niektórych oknach i wypada z pokonanych wrogów.
Muzyczne gry wynik może ulec zmianie w zależności od okoliczności, np. gdy wróg lub w niebezpiecznych miejscach.
Gotówka rozpakować na:
/ Sdcard

Reklama

Dead Space dla Celkon Campus A10

Ocena:

(234)
3.86★ 77.24%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2011/08/21 10:53
Inne gry Celkon Campus A10

Celkon Campus A10

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |