W oczekiwaniu na zwolnienie z systemem Android Ice Cream Sandwich
0 (0)

W oczekiwaniu na zwolnienie z systemem Android Ice Cream Sandwich

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Na drugi dzień, zostały opublikowane zdjęcia smartfona Nexus S, która była cechą zainstalowany na urządzeniu, nowa wersja systemu operacyjnego Android, o kodowej nazwie Ice Cream Sandwich.
Sądząc z obrazów, przede wszystkim należy zauważyć znacząco przeprojektowany interfejs użytkownika, co jest wyraźnie widoczne nie tylko wpływ Android 3.x Honeycomb, ale także rywal firmy Apple iOS.
Tak więc, urządzone na niebiesko "holograficzne" kolorów, nowy system operacyjny Android Lód Cream Sandwich oferuje użytkownikom przerysować obszar powiadomień z nowej ikony, który umożliwia dostęp do menu, aby przełączyć się między uruchomionych zadań, które są komplementarne stylizowane iOS 4 foldery z prilozheniyami.Takzhe notatek że zastosowanie aparatu, nowy panoramiczny tryb fotografowania z automatycznym "szycia" klatek zmieniła się znacząco App Launcher i klienta pocztowego Gmail, przyszedł bezpośredni dostęp do systemów elektronicznych płatności NFC i czaty Google Talk nauczyli się skupić aparat mówiącego rozmówcy.
Generalnie obserwuje się, że nowy system operacyjny Android Ice Cream Sandwich będzie bardziej intuicyjne i pouczające. Według plotek, uwolnienie platformy odbędzie się w październiku, co było bardzo wygodne, tylko w czasie debiutu iPhone 5 i iOS 5.

Reklama

W oczekiwaniu na zwolnienie z systemem Android Ice Cream Sandwich dla Celkon Campus A10

2011/08/13 08:26

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |