Google zaktualizował aplikację Google+ dla Androida
0 (0)

Google zaktualizował aplikację Google+ dla Androida

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Niedawno Google ogłosił rozpoczęcie procedury weryfikacji rachunków społecznych Google+ sieciowych. Po pierwsze, sprawdź, czy autentyczności będzie bardziej znanych postaci, co jest logiczne, ale administracja obietnic projektu, witryna nie będzie bliźniaków, nie ma gwiazd, nie ma odpowiedników zwykłych użytkowników.
Potwierdzenie autentyczności konta będzie służyć jako znaku nazwy zweryfikowane (potwierdzona nazwa), co wyklucza możliwość tworzenia profilu dla zwierząt z różnych grup, a także pojedyncze gwiazdy. Za karę, developerzy obiecali elementarną usunięcie konta. Ponadto deweloperzy powiedział wydanie aktualizacji dla Google+ dostępu klienta dla systemu Android i iPad.
Aplikacja mobilna Google+, zaktualizowana wersja 1.0.6, ma bardziej poprawy parametrów, dodanie kilku nowych funkcjonalności, poprawianie błędów i różnych wsparcie 38-mi języków używanych na świecie. Program jest dostępny do pobrania za darmo z Android Market, dla urządzeń działających na platformie Android 2.1 i wyżej.

Reklama

Google zaktualizował aplikację Google+ dla Androida dla Celkon Campus A10

2011/08/27 17:07

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |