Samsung Galaxy Ace
0 (0)

Samsung Galaxy Ace

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Wprowadzenie


Gaśnie światło, dźwięki klikając migawkę aparatu nie ma, dziennikarze po raz kolejny niestety patrzeć na monitor w poszukiwaniu ciekawych informacji na ich wydawców. Przeminęło CES w styczniu, MWC w lutym i CTIA w marcu tego roku. Na tych wystawach przedstawiono ogromną liczbę różnych urządzeń, które afiszować ostatni na żelaza migdałki. Zostały przedstawione do urządzenia, którego moc może być związane z komputerami NASA, wykorzystywane do badań przestrzeni kosmicznej.
I tu mamy do czynienia w tym konkursie piękności z trybun swoich monitorów, westchnienie żałosny i zazdrość tych Amerykanów, którzy kupują smartphone high-end klasy za 200 $ po podłączeniu do operatora i z wielką radością na twarzy spieszę zwrócić uwagę jest Big Mac w pobliżu McDonalda. A kiedy te same smartfony będą z nami, to będą one kosztować poniżej tysiąca w czasie, gdy wydanie jest coś nowego. W związku z tym, istnieją tylko dwie możliwości: zacisnąć pasa, oszczędzać i jeść rzodkiewki, albo kupić opcję budżetu.
To był taki niedrogi opcja i jest poświęcony naszej recenzji. Bohaterem uroczystości-Galaxy Ace (S5830), Android smartphone od koreańskiego giganta elektroniki - Samsung, który objął pozycję lidera na rynku telefonii komórkowej przez najbardziej udanych Android smartphone opartych w 2010 roku.


Wygląd


Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, kiedy zobaczyła, telefon - to całkiem atrakcyjny wygląd, co jest bardzo nietypowe dla modeli budżetowych. Często nie smartfony budżetowe tylko słabą żelaza, ale również mają obrzydliwy wygląd. Tu wszystko jest proste i gustowne. W rzeczywistości, design - jeśli nie jedynym, jak jest mocny punkt tego typu smartphone. W niektórych opinii na różnych forach, autorzy piszą o podobieństwach do iPhone 4, który moim zdaniem pełne herezji. Przypomnę, że telefon jest 4. generacji Apple ma bardzo prostą konstrukcję - mianowicie rodzaj cegły. Więc teraz, wszystkie telefony są tej samej zasadzie (po patent w tym formularzu należy do natury matki) są kopiowane do iPhone? Nie wiedząc o takim rozumowaniu niektórych autorów, to niewygodne idea nigdy nie przyszło mi do głowy.

I tak, z przodu większość rynku jest 3,5-calowy (co jest nietypowe dla smartfonów z systemem Android) ekran TFT o rozdzielczości 320x480 pikseli. Na dole są 3 przyciski: jeden fizyczny ("Home"), a 2 zmysłowe ("Back", "Menu") przycisk. Znajduje się na górze głośnik oraz czujnik zbliżeniowy. Co mnie zaskoczyło to brak automatycznej regulacji jasności. Błahe sprawy, a to może być rozwiązany łatwo z widgetu "Zarządzanie energią", ale nadal, stocznia nie ma w drugą dekadę XXI wieku, tak, że jest nie do przyjęcia dla Samsung'a.

Tylna okładka ma miłą niespodziankę od Koreańczyków. Posiadanie gorzkie doświadczenia z błyszczącym etykiety i okładki Galaxy S, Samsung postanowił skupić się na praktyczności, że chcę was zapewnić, i pozytywny wpływ na ogólny wygląd urządzenia.

Również z tyłu jest 5MP kamera (nagrywanie wideo 320x240) z lampą błyskową LED i, w porównaniu z innymi Android smartphone opartych jest głośnik.

I kolejny strzał z tyłu okładki Ace Galaxy pupyrchatoy.

Końcówki wykonane są z tworzywa sztucznego stylizowane metalowe, wygląda bardzo interesująco. Po prawej stronie znajduje się przycisk blokady on / off oraz gniazdo na karty microSD. Galaxy Ace obsługuje karty pamięci do 32GB.

Na dolnym końcu umieszczony jest mikrofon i gniazdo na paznokcia, aby ułatwić, aby otworzyć pokrywę.

Po lewej stronie wznosi się zmienić rocker wielkość i uchwyt do przewodów.

Jak to wygląda na zewnątrz uchwytu skrzynki.

Górny koniec stał odbiornik wszystkich dostępnych slotów. Tu są tylko dwa: standardowe gniazdo słuchawkowe 3,5 mm i dźwięku miniUSB.

Dane portu objęte klapą, co zapobiega przedostawaniu się pyłu, kurzu i małych do złącza. Dawno nie widziałem te korki.
Ale to jest zabawa nie kończy. Wielu producentów produkować ten sam telefon w różnych kolorach, najczęściej z nich - klasycznej bieli i czerni. A czasami wybrać jeden z dwóch jest problemem dla kupującego. I tak, czarny praktyczne już nie, brakuje tylko biały i Marka.

Tak, to on! Wszystko w porządku: biały i Mark okładki, drapać to nie działa. Tak, to prawda, Samsung ma w zestawie i przykryć białym, oprócz standardowego czarno.

To teraz masz jak dwa telefony, jeden dla połączeń telefonicznych każdego dnia, a drugi na spacer do "pokazać". To tak jak z akcji "2 w cenie jednego", a to jest ogromny plus dla Ace Galaxy.

Co jeszcze lubię o nich plecami - tak jest liczba urządzeń na nich. Aby zamknąć pokrywę, należy uruchomić palcem po obwodzie, i tylko wtedy, gdy wszystkie gniazda będą się układać. No to jest fakt, że prawdopodobieństwo każdej gry w codziennym użytkowaniu jest praktycznie niemożliwe, nawet przy częstych dla podnoszenia pokrywki karty SIM lub zmienić czarne i białe gniazda na tylnej okładce jest "martwy".


Wyświetlacz i klawiatura


Jak wspomniano wcześniej, Galaxy Ace jest wyposażony w wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x480 pikseli. To na pewno nie Super AMOLED, jak Galaxy S, ale twarzą w błocie, że nie spadnie. Także tutaj widzimy raczej nietypowe rozmiar ekranu - 3,5 cala. Zazwyczaj Android wyposażonych smartfonów 3,2, 3,7, 4 lub 4,3 cala, ale tutaj - 3,5. Ale ma tylko pozytywne warunki: 3,7 dla kobiet pióra mogą być zbyt duże, a 3,2 - zbyt małe, więc 3,5 - złoty środek w tym przypadku.

Galaxy Ace działa Android 2.2.1 z zastrzeżonym TouchWiz interfejsu. Chociaż nie jest zwolennikiem takich dostosowań, I wszystko w ogólnym stopniu zadowolony TouchWiz'om. Jedyną wadą uważam, że to brzydkie zawijania tekstu. Być może jest to spowodowane niestandardowym rozmiarze ekranu, może coś innego, ale faktem jest, - ". Żołnierzy, to zalet" na

Klawiatura jest bardzo wygodna, odległość między klawiszami pozwalają praktycznie bezbłędnego pisania. Jedyną wadą - brak przecinka, musi nieustannie zmieniać się charakter, lub zacisk na miejscu i czekać, aż pojawi się nowa płyta z wielu powszechnie używanych symboli. Inny sposób - pisać bez przecinków. Niech odbiorcy parze i myśli, które zostały napisane do niego.

W trybie poziomym, klawisze nawet więcej, ale wszystkie rzeczy są w ich oryginalnych lokalizacjach.

Uwzględniane są tu także zestaw emotikonów. Więc to jest bardzo emocjonalna ludzie powinni radować tę różnorodność.

Przechodzenie do trybu telefonu, zobacz najlepsze 4 przyciski: "zestaw", "dzienniki" (pokazuje czas nie tylko połączeń, ale również SMS), "Ulubione" i "Kontakty", "Kontakty" są indywidualne podmenu, gdzie są, oczywiście się "kontakty" i "grupa", "Dziennik" i "Historia".

Tak jak byłem zadowolony z obecności "fabryka" korektora, niestety, nie ma ręcznej regulacji.


Kamera

Galaxy Ace wyposażony jest w 5MP aparat fotograficzny, który robi zdjęcia zadowalającej jakości, jednak, jak wszystkie inne smartfony.

Istnieje kilka trybów fotografowania, w tym wykrywania uśmiechu (fotograviruet tylko z uśmiechem na twarzy), widok (należy jeździć tylko wirtualną kamerę przez zielony kwadrat) i szybki tryb fotografowania.

Ponadto istnieje 14 predefiniowanych ustawień.

Wszystkie nastawy są umieszczone w tym dziale.

Film nagrany z rozdzielczością 320x240. Ciekawostka - podczas nagrywania wideo w lewym dolnym rogu pokazuje rozmiar nagrania wideo. Zastosowanie bardzo wątpliwe, ponieważ, aby wypełnić 2GB kartę potrzebujesz około 4 godzin nagrywania wideo.


Przeglądarka

Standardowa przeglądarka, Android'ovsky, nic niezwykłego. Oczywiście, mały rozmiar ekranu i rozdzielczość 480x320 pikseli, nie może czuć się komfortowo w przestrzeni online, ale nie tak źle.

Nie obsługuje Flash Player. Osobiście nie sądzę, to jest duży minus: prawie wszystkie video przesłane do YouTube, a zadanie Flash Player'a na urządzeniach z systemem Android, widzisz, chce jak najlepiej. Ponadto, od 2007 r. właściciele iPhone (z pierwszej jabłko generacji) żyć spokojnie i bez Flash.


I Performance Gaming

Pomimo faktu, że Samsung Galaxy Ace - model budżetu, jest on wyposażony w procesor o częstotliwości taktowania 800 MHz, co jest bardzo dobre dla pieniędzy. Ogólna wydajność systemu nie budzi żadnych problemów. Wynik ten został osiągnięty przez procesor 800 MHz, podczas gdy w innych modelach, koszt cena w tym samym zestawie 600 MHz.


Ustalenia


Podsumowując wszystko powyższe, należy stwierdzić, że Samsung Galaxy Ace - najlepszy smartphone z systemem Android w tym segmencie cenowym. Co może być jego obecni konkurenci? HTC Wildfire? 560 MHz procesor i dopuszczenie do obrotu w 320x240 pikseli odrzuca jakąkolwiek możliwość konkurencji. HTC Gratia? Te same cechy, ale droższe o 100 dolarów. LG Optimus One? Słabszy procesor, i nie ma lampy błyskowej, 3.15MP aparat.
Ponadto uczucie nie jako koszt zredukowanej wersji, wersję budżetu, i odwrotnie - poczucie, że drogie w rękach jednostki. Dwa obudowa zawarta w tył to ogromny plus i znacznie wyróżnia go z tłumu. To tak jakby kupić dwa telefony na odnogo.No cen i to nie jest bez wad: źle wdrażane tłumaczenia tekstu, brak przecinka na klawiaturze, brak automatycznej regulacji jasności.
A jednak wciąż mam pozytywne doświadczenia z korzystania z smartphone. Samsung jest również próbował uwolnić model budżetu, godne uwagi, a nie jakieś zwykłe dobra konsumpcyjne.


Reklama

Samsung Galaxy Ace dla Celkon Campus A10

2011/04/21 12:27

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |