Recenzja HTC Desire
0 (0)

Recenzja HTC Desire

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Przegląd
Na pierwszy rzut oka, HTC Desire zachwyca ogromnym, jasne i kontrastu to state-jasny ekran z przepięknym kolorze i przekątnej 3,7 cala. Moc procesora Qualcomm Snapdragon 1 GHz sprawia, że ​​HTC Desire do wykonywania wielu zadań jednocześnie. Będziesz mieć możliwość przełączania się między różnymi aplikacjami, bez opóźnienia i problemy. Przyjazny dla użytkownika interfejs HTC Sense pomoże Ci łatwo kontrolować ten potężny smartfon.

Make it

HTC Desire jest wykonany tak, aby dostosować się do Twojego stylu życia - kontakty, swoich zainteresowaniach, rozrywki. Z pomocą wielu widżetów HTC Sense można wypełnić ekran smartphone, który jest ważne i interesujące.
Na przykład, jeśli jesteś fanem sportu lub po prostu chcesz być zawsze na bieżąco, trzeba wniosek o "Aktualności". Ten widget pozwala w łatwy sposób zbierać ciekawe artykuły z całej sieci. Stwórz własny kanał wiadomości z ogromnym wyborem kanałów, blogów najlepszych, wiadomości i sportowych witryn. Albo po prostu, aby otrzymywać wiadomości, logując się do słów kluczowych, które mogą Cię zainteresować.

Bądź blisko

HTC Desire pomoże Ci pozostać w kontakcie z różnymi grupami swoich przyjaciół, krewnych i kolegów. Aktualizacja widget "Kontakt" pozwala tebeprosmatrivat pełnych informacji o danej grupy w dowolnym momencie. Z taką samą łatwością można połączyć się z całej grupy, lub wysłać wiadomość do wszystkich list. Na przykład, jeśli w tej chwili jesteś zainteresowany tylko w swoich kolegów, a następnie wybranie tej grupy, to są łatwe do natychmiastowego
Śledzić wszystkie komunikacji z nimi (SMS, połączenia, mail, sieci społeczne) na jednym ekranie.
HTC Desire ułatwia podejście do sieci społecznościowych. Dzięki aplikacji Friend Stream aplikacji cała działalność znajomych w sieciach społecznościowych (takich jak Facebook ®, Twitter ™ i Flickr ™) jest wyświetlany w jednym strumieniu. Chcesz szybko podzielić moimi przemyśleniami ze wszystkimi znajomymi na raz? W Friend Stream mają możliwość umieszczenia wpisu w Facebook i Twitter w tym samym czasie.

Odkrywaj nieoczekiwane

HTC Desire - jest to świetny wyświetlacz, szybki jak błyskawica procesor i świetny interfejs. Ale to nie wszystko. Ten smartphone ma ukryte wiele małych, ale przyjemnych niespodzianek, które mogą ci zaimponować. Na przykład, łatwy dostęp do każdego z ekranów interfejs z możliwością szybkiego przeglądania ich małe wersje. Albo taktowny dzwonka dla połączeń przychodzących, które automatycznie dostaje ciszej raz wziąć smartfona w dłoni.
Teraz można nawet używać telefonu do pracy z danych chronionych. HTC Desire obsługuje BEZPIECZEŃSTWA Exchange, takie jak ochrona hasłem i zdalnego zarządzania danymi. Na przykład, można łatwo podłączyć do globalnego adresu bazowego swojej firmy, jeśli potrzebne adres osoby, której nie ma w Twojej liście kontaktów. Ponadto można ustawić stan Poza biurem («Nie w biurze") bezpośrednio z Twojego smartfona.HTC Berlinem po prostu przeznaczone są do poruszania się w sieci. Rozmiar ekranu jest optymalna dla mobilnego Internetu, a Super-jasny ekran o wysokiej rozdzielczości wyświetla zawartość stron internetowych w doskonałej jasności. Skalowanie strony można zmienić przez zmniejszenie i rozprzestrzeniania palcami. Każdy tekst automatycznie skala celu dopasowania do ekranu, więc nie musisz po raz kolejny doprowadziła palcami lewej i vpravo.Blagodarya wsparciu Adobe ® Flash ® jesteś nieskończona ilość wideo i gry. I iść do Wikipedii o pomoc lub przetłumaczyć tekst na inny język za pomocą google-tłumacz, po prostu kliknij na tekst i przytrzymać go przez kilka sekund.

Reklama

Recenzja HTC Desire dla Celkon Campus A10

2011/04/17 13:32

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |