Recenzja HTC Wildfire
0 (0)

Recenzja HTC Wildfire

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Wildfire dziedziczy wszystkie zalety popularnego HTC Desire urządzenia, dzięki funkcji komunikacyjnych dostępnych dla młodego pokolenia użytkowników smartfonów.

Dzisiaj sieci społeczne są podstawowym środkiem komunikacji ponad 400 milionów ludzi na całym świecie, a większość z nich - młodych ludzi w wieku poniżej 25 lat. HTC Wildfire jest przeznaczone tylko dla tej publiczności, która chce modnie i funkcjonalnie środków komunikacji, jako pierwszy smartphone.

HTC Wildfire pozwala pozostać w kontakcie w stałym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi, sumując w jednej aplikacji wszystkie aktywności sieciowej znajomymi. Dowiedz się o nowych przesłane zdjęcia, aktualizacje statusu, Facebook, aktualności i wiadomości z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem Friend Stream, który pokazuje wszystkie informacje w jednym strumieniu. Ponadto, każdy kontakt w książce adresowej HTC Wildfire posiada własny strumień z działalności, i spojrzeć na wszystkie wiadomości, zdjęcia lub zmiany statusu w sieciach społecznościowych z dowolnego miejsca jest łatwe i wygodne.

Dzięki nowej widget, który pozwala dzielić aplikacje z przyjaciółmi za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości tekstowe lub serwisy społecznościowe, można polecić ciekawe programy z wirtualnym Android Market sklepu, po prostu wysyłając link do dowolnej aplikacji - i adresaci będą mogli zainstalować go samodzielnie za pomocą jednego kliknięcia «Wiemy, że ludzie chcieliby lepiej poruszać się po kilkadziesiąt tysięcy aplikacji, które istnieją w Android Market. Nasze badania wykazały, że większość nie tylko śledzić najnowsze i najbardziej popularnych aplikacji, ale także chcą szybko znaleźć programy, które za pomocą swoich przyjaciół. Po raz pierwszy na rynku NTS do zaoferowania swoim użytkownikom dzielić się z najbardziej udanych i przydatnych aplikacji z przyjaciółmi, po prostu wysyłając je łączy "- powiedział Florian Seiche nowa aplikacja.

Na nowym smartfonie HTC Wildfire przez sito 3,2-calowy jest bardzo wygodne korzystanie z Internetu, przeglądać i wysyłać zdjęcia do serwisu Flickr. Megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową pozwala uchwycić ważne chwile oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz możliwość korzystania z kart microSD się przydać na ulubione utwory i kompozycje.

Wildfire dziedziczy wszystkie zalety popularnego HTC Desire urządzenia, dzięki funkcji komunikacyjnych dostępnych dla młodego pokolenia użytkowników smartfonów "Dzisiaj, sieci społeczne są podstawowym środkiem komunikacji ponad 400 milionów ludzi [1] na całym świecie, a większość z nich -. Młodych ludzi w wieku poniżej 25 lat . HTC Wildfire jest przeznaczone tylko dla tej publiczności, która chce modnie i funkcjonalnie środków komunikacji, jako pierwszy smartphone "- powiedział Florian Seiche, wiceprezes HTC EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), HTC Wildfire pozwala zatrzymać. komunikacja w stałym kontakcie ze swoimi przyjaciółmi, sumując w jednej aplikacji wszystkie aktywności sieciowej swoich rozmówców. Dowiedz się o nowych przesłane zdjęcia, aktualizacje statusu, Facebook, aktualności i wiadomości z przyjaciółmi i rodziną za pośrednictwem Friend Stream, który pokazuje wszystkie informacje w jednym strumieniu. Ponadto, każdy kontakt w książce adresowej HTC Wildfire posiada własny strumień z działalności, i spojrzeć na wszystkie wiadomości, zdjęcia lub zmiany statusu w sieciach społecznościowych w dowolnym miejscu jest łatwe i udobno.Blagodarya nowy widget, który pozwala dzielić aplikacje z przyjaciółmi za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomości tekstowe lub serwisy społecznościowe, można polecić ciekawe programy z wirtualnym Android Market sklepu, po prostu wysyłając link do dowolnej aplikacji - i adresaci będą mogli zainstalować go samodzielnie za pomocą jednego kliknięcia "Rozumiemy, że ludzie chcą lepiej poruszać dziesiątki tysięcy aplikacji, które istnieją w Android Market. Nasze badania wykazały, że większość nie tylko śledzić najnowsze i najbardziej popularnych aplikacji, ale także chcą szybko znaleźć programy, które za pomocą swoich przyjaciół. Po raz pierwszy na rynku NTS do zaoferowania swoim użytkownikom dzielić się z najbardziej udanych i przydatnych aplikacji z przyjaciółmi, po prostu wysyłając je łączy "- powiedział Florian Seiche nowy prilozhenii.Na nowy smartphone HTC dzięki Wildfire na ekran 3,2-calowy jest bardzo wygodne korzystanie z Internetu, przeglądanie i wysyłać zdjęcia do serwisu Flickr. Megapikselowy aparat z autofokusem i lampą błyskową pozwala uchwycić ważne chwile oraz gniazdo słuchawkowe 3,5 mm oraz możliwość korzystania z kart microSD się przydać na ulubione utwory i kompozycje.

Reklama

Recenzja HTC Wildfire dla Celkon Campus A10

2011/04/19 13:44

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |