Opis HTC Legend
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Przegląd


Rzucić stylową obudowę z jednego bloku aluminium z jasnym wyświetlaczem AMOLED świetnie wygląda w dłoni i jest podziwiany przez innych.
Pełna integracja z sieci społecznych, umiejętność porozumiewania się z grupy ludzi i niezrównane możliwości personalizacji - ten telefon jest zaprojektowany, aby zaimponować.

Make it

HTC Legend będzie całkowicie zmienić swój pomysł personalizacji. Rozszerzony zestaw widżetów dostarczy Ci wiele istotnych treści. Do Państwa dyspozycji nawet zaktualizowany katalog widżetów. Bez względu na zakres zainteresowań tego urządzenia na pewno znajdziesz coś dla siebie. Czy bliżej

HTC Legend ma taką samą strukturę jak reszta naszych modeli - cała komunikacja jest zorganizowana wokół kontaktu. Wierzymy, że chcesz się komunikować przede wszystkim osoby, a nie aplikacji - czy to SMS, e-mail lub rozmowy telefoniczne.


HTC Legend pomoże Ci pozostać w kontakcie z różnymi grupami swoich przyjaciół, krewnych i kolegów. Aktualizacja widget "Kontakt" pozwala na przeglądanie pełnej informacji o danej grupy w dowolnym momencie. Na przykład, jeśli w tej chwili jesteś zainteresowany tylko w swoich kolegów, a następnie wybranie tej grupy, to są łatwe do natychmiastowego śledzenia całej komunikacji z nimi (SMS, połączenia, mail, sieci społeczne) na jednym ekranie.


HTC Legend upraszcza podejście do sieci społecznościowych. Dzięki aplikacji Friend Stream aplikacji cała działalność znajomych w sieciach społecznościowych (takich jak Facebook ®, Twitter ™ i Flickr ™) jest wyświetlany w jednym strumieniu. Chcesz szybko podzielić moimi przemyśleniami ze wszystkimi znajomymi na raz? W Friend Stream mają możliwość umieszczenia wpisu w Facebook i Twitter w tym samym czasie.

Odkrywaj nieoczekiwane

W HTC Legend niespodzianek ukrytych, które z pewnością zachwyci was. Na przykład, połączenie, że rozumie, gdy usłyszał go. Tom zvonkasnizhaetsya wbudowany G-cenzor zauważa, że ​​telefon jest odbierany, a wyłącza się całkowicie, gdy telefon klapki vniz.Teper ekran można nawet używać telefonu do pracy z danych chronionych. HTC Legend wspiera polityka bezpieczeństwa Exchange, takie jak ochrona hasłem i zdalnego zarządzania danymi. Na przykład, można łatwo podłączyć do globalnego adresu bazowego swojej firmy, jeśli potrzebne adres osoby, która nie znajduje się na liście kontaktów osobistych. Ponadto można ustawić stan Poza biurem («Nie w biurze") z urządzenia.
Porusza się po przestrzeniach Internetu do HTC Legend staje się prawdziwą przyjemnością. Dzięki obsłudze Adobe ® Flash ® jesteś nieskończona ilość wideo i gry. Aby zmienić zoom, tyle palce razem lub osobno na ekranie. Jeśli potrzebujesz pomocy z Wikipedii lub tłumaczenie tekstu na inny język za pomocą google-tłumacz, po prostu kliknij na tekst i przytrzymać go przez kilka sekund.

Reklama

Opis HTC Legend dla Celkon Campus A10

2011/04/22 14:41

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |