Przegląd Barnes & Noble Nook Prosty dotykowy WiFi
0 (0)

Przegląd Barnes & Noble Nook Prosty dotykowy WiFi

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Hardware

Pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę - jak dobrze pasuje do dłoni - urządzenie, które ma być miły w dotyku. Grubość Nook jest 0,47 cala (11,9 mm), tylna jest wklęsła, z pogłębianiem usytuowany na obwodzie. Rozmiar urządzenia jest 6,5 x 5 cali (16,5 x12, 7 cm).

Urządzenie nie posiada fizycznej klawiatury - tylko ekran i rama. Button-shaped "n" poniżej uzupełnia polecenia na ekranie dotykowym, a aktywuje pasek na dole. Wszystkich sześć przycisków na korpusie, oprócz przycisków "n" - cztery klucze w postaci linii po obu stronach ekranu i przycisk zasilania na panelu tylnym.

Na Nook 2 GB pamięci wewnętrznej, a istnieje także slot microSD, na zwiększenie pojemności do 32 GB. Oprócz usług w chmurze do przechowywania firmy - więcej niż wystarczająco dla długiego czytania. Co do rzekomego życia baterii teraz - ". Do dwóch miesięcy" W każdym razie, nie martw się o baterii na długie wycieczki.

Wewnątrz bije TIOMAP serce 3 procesor o częstotliwości 800 MHz. Pobierz, przeglądania dokumentów PDF, stron zwrotnym - i działa dość szybko. W tej chwili jest tylko wersja z WiFi, które daje pewne atuty, takie jak Amazon urządzeń z 3G.

Wyświetl

Wyświetlacz wykonany jest z technologii E Ink Pearl, która stała się standardem w branży urządzeń takich, a prawie wszyscy główni gracze - Amazon, Sony, i Kobo - oferują co najmniej jedno urządzenie z tej technologii. Dokumenty, które są w oryginalnym kolorze, urządzenie nie wyświetla z najwyższym kontraście i jasności, w przeciwieństwie do czerni i bieli lub tekst. Przerzucać strony z prędkością nowego Nook jest bardzo szybki, do tych samych czytelników, często potrzebują pełny ekran odświeżyć tylko co pół-kilkanaście stron togo.Odnim ważną aktualizację tutaj jest dodanie technologii podczerwieni Neonode zForce, obiecując dotykowy interfejs do zacierania granicy między wykorzystania książek elektronicznych i papierowych. Podczerwień jest wbudowany w urządzenie, a nie samego ekranu, aby kontrast cierpi. zForce dość czuły, scrolling jest lekki dotyk. Urządzenie może być obsługiwane jedną ręką czytania, ale tutaj jest menu nawigacji, wciąż wymagają dwóch. Ponieważ technologia opiera się na podczerwień, nie trzeba dotykać ekranu bezpośrednio palcami - można to zrobić za pomocą pióra lub ręką w rękawiczce, kiedy ulica oprogramowanie holodno.Programmnoe

Punktem kulminacyjnym programu jest strona główna, do osiągnięcia których zawsze wymaga kilku kliknięć. Na stronie wyświetlone, na jakiej stronie jesteś na ostatnich trzech pobrań, oraz wykaz książek, które mówią znajomych. Pasek narzędzi w górnej części ekranu wyświetla czas pracy, moc sygnału WiFi, liczba nowych wiadomości od przyjaciół, a ikona książka, która zabierze Cię z powrotem do strony czytasz ostatni raz. Naciskając "n", pojawia się pasek narzędzi, który wyświetla również biblioteka, zakupy, wyszukiwanie i urządzenie nastroyki.Napravlennost jest bardzo wąski - czytanie na ekranie w głównym tekście, postęp jest wyświetlany na dole. Po kliknięciu na link "Przejdź do" w pasku narzędzi, można uzyskać na dowolnym wybranym stronie książki. Tekst jest bardzo konfigurowalny, siedem rozmiarów, sześć stylów i kilka innych opcji. Naciskając przycisk "Ustawienia producenta" Pokuta zmiany.

Trzymanie palca na tekście, można wywołać opcję, w której użytkownik może dodawać notatki, wyszukiwać słowa z wbudowanego słownika Merriam-Webster, i chwile z przyjaciółmi. Zaznacz tekst trochę tugovat ekran dotykowy na podczerwień i próbować dzielić to, co lub fragment tekstu może być irytujące. Cytaty Share może być na liście znajomych przez Facebook lub Twitter.FotoEto jednym z niewielu cech społeczno oferowanych przez urządzenie. Te rzeczy są dla wielu może być odwrócenie uwagi od głównego zadania czytania, ale Barnes Noble porównuje doświadczenia czytania książek w grupy za pomocą urządzeń bezprzewodowych technologii do czytania naprawdę społecznie zorientowanych. Możesz wysłać zalecenia dla przyjaciół i wypożyczania książek. Wiadomości wysyłane za pośrednictwem ekranowej klawiaturze wirtualnej, która jest szczególnie lekki i nie do końca zoptymalizowany dla bieżącego dotykowym sklepie uzkonapravlen ustroystva.Vstroenny, co pozwala sprawdzić książek, czasopism i gazet lub przeglądać listę Barnes Noble, na podstawie dotychczasowych zakupów. Kup książkę odbywa się za pomocą kilku kliknięć. Po pobraniu, pojawi się w bibliotece i na stronie głównej.

Można także przeciągnąć i upuścić wybrane pliki z komputera do urządzenia, najlepiej w przypadku plików w formacie pdf, ale funkcjonalność pracy z nimi na Nook rozczarowujące. Również przykre jest to, że podczas czytania PDF urządzenie wielokrotnie to powstrzymać całkowicie, wymagające twardego resetu.

Ustalenia

Nowy Nook dodaje więcej możliwości powrotu do prostego procesu czytania, który jest nieobecny w tabletkach jak iPad i kolorów Nook. Wszystkie nowe funkcje przyczyniają się do, a nie odwracać uwagi od celu czytania. Społeczne funkcje krążą wyłącznie wokół czytania - jeśli szukasz miejsca do gry słowa z przyjaciółmi, to nie szukasz tam.Promyshlennost - oprócz Sony - najwidoczniej osiedlili się na cenie dla e-książek na 139 dolarów, i pasuje Nook, sprzedaży koszty, takie jak Kindle, a 10 dolarów więcej niż 1GB Kobo. Urządzenie nadal ma kilka błędów, czujniki pozostawia wiele do życzenia, a Podvisanie stawia pod znakiem zapytania ogólną stabilność. To jest doskonałym urządzeniem do łatwego czytania i Nook jest jego podstawową funkcją dobrze.


Reklama

Przegląd Barnes & Noble Nook Prosty dotykowy WiFi dla Celkon Campus A10

2011/08/07 07:37

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |