W Niemczech, ogłosił "SUV" Galaxy Xcover
0 (0)

W Niemczech, ogłosił "SUV" Galaxy Xcover

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Niemiecki oddział firmy Samsung ogłosił nowy i bardzo ciekawy model Android Smartphone - Samsung Galaxy Xcover. Nowość przyciąga uwagę obudowie solidne i szczelne, wykonane zgodnie ze standardem IP67, który chroni telefon przed kurzem, wilgocią i zabrudzeniami, odporny na wstrząsy i upadki, co więcej, łatwo i bez uszczerbku niesie zanurzony w wodzie do 1 metra przez 30 minut.
Wykonane w monobloku form factor, Samsung Galaxy Xcover wyposażony jest w odpornej na zarysowania 3,65-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości prawdopodobnie 640 x 360 pikseli, jest wyposażony w 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z lampa błyskowa LED, moduły Wi-Fi, Bluetooth i odbiornik GPS, slot kart microSD i obsługuje sieci 3G HSDPA 7,2 Mbps.
Wiadomo, że Samsung Galaxy Xcover uruchomiony jest system operacyjny Android 2.3 Gingerbread i jest oparty na procesorze jeszcze nieznanym modelem o częstotliwości taktowania 800 MHz. Sprzedaż domów przedstawiciele koreańskiego producenta urządzenia zaplanowane na październik, koszt innowacji jest wciąż nieznana.

Ten smartphone zorientowane na ludzi, którzy kochają ekstremalne sposób życia, została oficjalnie rozpoczęła się kilka dni temu. Jest odporny na zanurzenie do głębokości jednego metra przez 30 minut i odporny na wstrząsy, wibracje i zanieczyszczenia. Ponadto programiści wyposażony Samsung Galaxy Xcover aplikacji Samsung Hub Społecznego, z którym można komunikować się z nikim, jak chcesz, korzystając z jednolitego interfejsu - cała komunikacja prowadzona przez liście kontaktów.

Reklama

W Niemczech, ogłosił "SUV" Galaxy Xcover dla Celkon Campus A10

2011/08/13 08:35

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne:
© 2011-2019 mob-core.com  |