DailyRoads Voyager
3.5 (13)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

DailyRoads Voyager jest łatwy w obsłudze i bogate w zdjęcia i magnetowid. Z DailyRoads Voyager może rejestrować informacje potrzebne w podróży. Sekretarza DailyRoads oferuje szeroki wybór opcji, można ustawić nagrywanie pereodichnostju, nagrywanie wideo i plików zdjęć: na przykład można ustawić w tym samym czasie, aby robić zdjęcia co 30 sekund, nagrywanie wideo czy wideo fragmenty czas 5 sekund. Częstotliwość do 01:00, itp. Przedziały czasowe są określone tylko przez użytkownika, zapis może być ograniczona tylko wielkością wolnej pamięci. Wszystkie zebrane materiały (źródło wideo, zdjęcia) sklep DailyRoad rejestrator ze znakami GPS, zawsze możesz wiedzieć, kiedy i gdzie to było robione to zdjęcie lub film wideo. W ustawieniach można określić "materiałów sklepu na serwerze", w tym przypadku, gdy podasz zdalnego serwera, wszystkie filmy będą automatycznie przesyłane do serwera bez uwzględniania wolnej pamięci.

Reklama

Pobierz DailyRoads Voyager 7.1 dla Celkon Campus A10

Nowości w tej wersji
Removed the AppBrain ad library
informacje ogólne
wersja 7.1 (55)
Data umieszczenia 2020-09-11 12:40
rozmiar 5.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje DailyRoads na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
3.49★ 69.73%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2011/05/15 16:33
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A10

Celkon Campus A10

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |