AndroMail
1.3 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

AndroMail - klient poczty dla systemu Android.
. Cechy: * Wsparcie dla wielu kont * Wybierz do synchronizacji folderów IMAP wiadomości * Pobierz "pakiety" z konieczności, wiadomości Zobacz z stronicowania podczas przewijania * Wsparcie dla Google Mail - podobny system poczty, gdy nie można usunąć wiadomości z serwera.. . * Czas testu jest prawie niezależna od liczby wiadomości na serwerze (w moim Google Mail ponad 45000 wiadomości). * Obsługa wiadomości tekstowych i HTML, w tym obrazy osadzone w przeszłości. * inwestycji szybko, z możliwością odwołania i buforowanie poprzednich pobrań. * Sprawdź wiadomości w tle * Audible i LED powiadomienia o nowej poczcie * Ustawienie trybu cichego (powiedzmy, od 11 wieczorem do 8 rano) * Automatyczne pobieranie treści wiadomości (wielkości) podczas sprawdzania poczty -... tak szybko, jak to nowy list Możesz od razu przeczytać. Duże wiadomości są pobierane w razie potrzeby (wyświetlacz). * Wsparcie dla połączeń szyfrowanych SSL. Widget * na pulpicie, każdy można dostosować do swojego konta / folder, aby wyświetlić liczbę nieprzeczytanych wiadomości. * Oddzielny tryb sterowania WiFi i sieci komórkowych.

Reklama

Pobierz AndroMail 1.3.0.390 dla Celkon Campus A10

informacje ogólne
wersja 1.3.0.390 (16974214)
Data umieszczenia 2014-11-11 08:39
rozmiar 1.7 MB
polski nie
wymagania
android 1.5+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-11-11 10:57:36
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

ACCESS_PHONE_SUB_INFO

ACCESS_PHONE_SUB_INFO

READ_OWNER_DATA

READ_OWNER_DATA

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ_ATTACHMENT

READ_ATTACHMENT

REMOTE_CONTROL

REMOTE_CONTROL

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie rejestru połączeń

Pozwala aplikacji na czytanie rejestru połączeń urządzenia, w tym danych o połączeniach przychodzących i wychodzących. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane rejestru połączeń, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać te dane bez Twojej wiedzy.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.3★

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2011/05/18 15:05
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A10

Celkon Campus A10

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |