Skyfire
2.7 (31)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A10

Opis:

Skyfire - mobilna przeglądarka z strumieniowej transmisji wideo i Flash.V Skyfire, podobnie jak w Operze Mini, renderowania stron jest serwer proxy, który pozwala zwiększyć prędkość pobierania. Część serwera silnika przeglądarki używa Gecko, która pozwala Skyfire w pewnym stopniu odpowiadają funkcjonalne przeglądarki dla komputerów PC: Technologia Adobe Flash, Microsoft Silverlight i QuickTime są korzystać bez konieczności instalowania dodatkowych wtyczek Jak to działa:. Pierwsze, strona jest zasysane przez silnik Gecko, a uwzględnione małe ekrany rozmiar urządzeń mobilnych (zwiększyć rozmiar czcionki kolumn tekstowych są dostosowane do szerokości ekranu), a następnie urządzenie jest wysyłane pełny zrzut ekranu strony z aktywnych regionów - Linki, banery animowane itp. Po kliknięciu lub najechaniu kursorem na przykład w menu, wykonane przy użyciu JavaScript, strona powinna być odświeżana, więc serwer jest ponowne renderowanie strony, i wysłał do żądanego elementu strony. Twórcy zalecają stosowanie wi-fi, jak informacje są często przekazywane przeglądarka ma bardzo wysoką rozdzielczość.

Reklama

Pobierz Skyfire 4.1.0 dla Celkon Campus A10

informacje ogólne
wersja 4.1.0 (24912)
Data umieszczenia 2011-09-24 19:17
rozmiar 1.6 MB
polski nie
wymagania
android 2.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2014-09-23 17:36:00
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Nieaktualne.

SET_PREFERRED_APPLICATIONS

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Skyfire na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
2.65★ 53%

Oceń to oprogramowanie:

Wygląd (interfejs)
Łatwość obsługi
Funkcjonalność
Użyteczność
2011/09/25 15:25
Inne oprogramowanie dola Celkon Campus A10

Celkon Campus A10

Celkon Campus A10 Wersja: Android 4.2.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 3.50", 320x480
Rozmiary: mm

Podobne aplikacje:
© 2011-2019 mob-core.com  |