Xenowerk
3.8 (28)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Projektantami tej gry zostały Pixelbite, ci chłopacy, którzy wypuściły ostatnią część gry Reckless Racing, a jeszcze Space Marshals. Te gry były przepiękne, ale każda była płatna, jak i projekt Xenowerk. Czy mądrze to? Jeśli zastanawiać się rozsądnie, to wśród tych trzech gier Xenowerk okazała się najtańszą i będzie kosztować mniej niż dwa dolara, podczas gdy podobne po gatunku Space Marshals kosztowały blisko czterech. Aczkolwiek popularną Space Marshals nie nazwać, nie więcej pięciu tysięcy pobrań... Niepowodzenie by nawet powiedziałem. Natomiast Reckless Racing 3 za ceną 3 dolara rozeszła się nakładem co przybliża się do 100 tysięcy, co dosyć dużo dla płatnej gry. Niestety to i gatunek już drugi, ale wczesno sądzić na ile Xenowerk będzie lepszy czy nie dociągnie się do swoich „kolegów”.

W każdym razie, bić się musisz dziś z mutantami!

W istocie gra jest rzadkie (na android) strzelnicy, tylko z rodzajem od pierwszej osoby, ale tu dla was pełna wolność przemieszczenia po korytarzach kiedyś udanemu laboratorium, w której przeprowadzały okropne eksperymenty, oczywiście, wszystkich to zgubiło. Jak zawsze, rozgrzebywać fekalia wyrusza dziewczyna z potężną bronią w rękach. Jak zawsze.

Żadnej intrygującej składowej w grze niestety nie ma, wszystko co trzeba — wykonać zadanie, które skrajnie proste i brzmi w przybliżeniu tak : „Zniszczyć wszystkich mutantów i ich gniazda”. Więc żadnej chytrości, arkanów i zadań tu nie ma, prosto chodzimy po korytarzach, zbieramy nową broń i odstrzeliwujemy strasznych monstrów. Trafnie broni tu bardzo dużo i trafnie jest donat! Co dosyć grubo ze strony projektantów.

Lecz tak samo gra Xenowerk może śmiało pochlubić się doskonałą grafiką, lokacjami, którzy dobrze opracowane, w których są obiekty, które można rujnować, doskonałą dynamiką i mechaniką, więc na ogół, swoją sprawę gra wykonuje na doskonale. Ponadto, ona jest dosyć długa, tu pół setki poziomów, krótkimi które nie można nazwać.

Wynik: Xenowerk to określono bardzo jakościowy projekt, który kosztuje swoich pieniędzy, ale tu jest donat, jest niektóra jednostajność, ponieważ zanudza od poziomu do poziomu niszczyć mutantów, mogłoby być o wiele ciekawiej, dodaj projektanci trochę fabuły i więcej ciekawych momentów... ale jak dopóki tego nie ma, złoto z niebios gra dostawać nie będzie.


Reklama

Pobierz Xenowerk 1.6.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Stability improvements.
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (160)
Data umieszczenia 2019-12-22 15:34
rozmiar 59.6 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(28)
3.8★ 75.9%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/06/30 08:40
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |