Zombie Hive
2.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Zombie zombie zombie... Naprawdę, jeśli chodzi o strategii, to zombie nie przeszkadzają, niech będą zombie, nie tak już to i ważnie, ale tematyka kwitnie. Ale, z fabułą tu nieszczęście pełne, ponieważ dowolne zombie pojawiają się wskutek bezsensownych eksperymentów uczonych, które zakończyły się czymś złym, więc świat jest przepełniony zombie, na które przetworzyli się wszyscy ludzie. Oczywiście jakiś rząd pozostał i zaczęło się wyniszczaniem zombie, nie wyprowadzać że ich!

Ale najważniejsze zadanie — usunąć źródło wirusa, to znaczy zdarzy się dostać się do podziemnego laboratorium, które było bardzo i bardzo głęboko. Oczywiście bunkier, pod którym znajduje się laboratorium, nabity zombie, których też trzeba niszczyć. Strategia tu jest dosyć prosta — uruchamiają wiertnicze ustawienie, która nieśpiesznie wierci poziomy na wskroś, każdy nowy oczyszczasz i wiercisz dalej, wszystko prosto i zrozumiało.

Twoim zadaniem jest pompowanie armii, która oczyszcza mnóstwo poziomów, wiertnicze ustawienie która musi borować lepiej i wytrzymywać ataki zombie, ponieważ ona pierwszą popada na nowy poziom. Być może całe to dzięki zebranym fiolkom z krwią (wzorcom), które i staną się miejscową walutą, zapewne, sponsoruje ciebie drugi laboratorium, który chce stworzyć inny wirus, który, zapewne, musi neutralizować ten, co działa.

Oprócz tego można znaleźć pieniądze, które bywają rozproszone na poziomach czy mogą być znalezione u ocalałych.

Oczywiście czasami spotykasz bosów, najczęściej to ogromni zombie-mutanci, które siadują w najciemniejszych kątach, bić się z nimi bardzo ciężko, ale i bonusy za ich dają maksymalne, więc już postaraj się!

Wynik: gra u projektantów z mobirix wyszła prosta, ale ciekawa, obowiązkowo ucieszy przyjemna pikselowa grafika, dużo polepszań i budowl, gameplay, który może stać się nieskończonym, jedno nieszczęście — gra z donatem i czymś przypomina nieskończony biegacz, tylko w formacie strategii i znów o zombie.


Reklama

Pobierz Zombie Hive 2.5.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Improved game system.
informacje ogólne
wersja 2.5.2 (300)
Data umieszczenia 2017-11-16 07:35
rozmiar 17.17 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
2.75★ 55%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/04 07:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |