That level again 2
4.2 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Pierwsza część gry nie była bardzo popularna, ilość jej pobrań nie przekroczyła pół miliona, z innej strony, wśród tego ilość ludzi, którzy pobrały jej, ona znalazła ogromna ilość pozytywnych opinii, więc projektant nie mógł odmówić użytkownikom i wypuścił drugą część!

W ogóle, jeśli wmyślać się do opisu tej gry, to trudno powiedzieć, że ona jest ciekawa, ale proszę mi uwierzyć, ona jest bardzo ciekawa! Ale opisać jej można w przybliżeniu tak: musisz znów i znów przechodzić jeden i ten samy malutki poziom... I nie ponieważ on jest na tyle skomplikowany, prosto wszystkie poziomy znajdują się na jednym poziomie. Dziwnie, nie?

Ten sam jedyny poziom jest dużym pokojem (wszystko w 2D) z dwoma drzwiami, oknem, szpilkami na które nie wolno napotykać się i platformami, co daje kilka wariantów przesuwania. Jedne drzwi prowadzą do drugiego pokoju mniejszego, druga prowadzi na wyjście, gdzie i musisz utrafić. Żeby wyjść każdorazowo musisz znaleźć klucz, który może być wszędzie. Po raz pierwszy on prosto leży w drugim pokoju, następnym razem zdarzy się rozbić okno albo odebrać jego u monstra i tak dalej, każdorazowo coś nowego, więc i wychodzi swoisty kazus, z jednej strony cel jeden, pokój jeden, a jednak tak ciekawie! Oczywiście trudność rośnie w miarę przechodzenia, więc nie zasmucajcie się od razu, przez dziesiątek poziomów zdarzy się włączać całą kreatywność, która jest i myśleć, myśleć, myśleć!

W ogóle w grze czeka 64 poziomy, co bardzo dużo w takim formacie, fantazji projektanta możemy podziękować! W ogóle gra bezpłatna, ale w niej jest reklama, ale jeśli nie pożałuje dwa dolary, to reklama zaginie i otrzymasz sekretny bonus, zresztą, decydować tobie, wpłata ta jest absolutnie nie obowiązkowy.

Ponadto, na każdym poziomie można skorystać się z podpowiadań, które aktywują się jeśle spojrzeć reklamę.

Wynik: jeśli jesteś zmęczony od klasycznych i tego samego typu łamigłówek, jeśli lubisz polot fantazji i kreatyw — obowiązkowo spróbuj tę grę, co najmniej ponieważ takich projektantów trzeba podtrzymywać, takich gier naprawdę nie ma!


Reklama

Pobierz That level again 2 1.77 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
try new ads mediation
continue button start last played level
informacje ogólne
wersja 1.77 (22)
Data umieszczenia 2022-04-03 23:14
rozmiar 48.56 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

AD_ID

AD_ID

Wszystkie aplikacje IamTagir na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.25★ 84.96%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/04 08:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |