SBK15 Official Mobile Game
4 (52)

SBK15 Official Mobile Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Klasyczne okrężne wyścigi może i nie najpopularniejsze w świecie, jednak to klasyka, która z mody nigdy nie wyjdzie. Tak czy owak, okrężne symulatory od znakomitych projektantów gdzie są obecne samochody bardzo ciekawe, zwłaszcza jeśli samochody tam są rzędowe, podróżne. Mamy ten wypadek, kiedy wszystkie motocykle wyglądają równie, różnią się tylko reklamowym malowaniem sponsorów... Jednak, naród lubi takie gry, więc obejść stroną nowość nie mogłem. Trafnie zeszła część gry, właściwie SBK14 już była na naszej stronie internetowej w lutym tego roku, na Google Play ona okazała się dosyć popularną, jej pobrało prawie pięć milionów osób, przy tym, że ona była w formacie „trial”, pełna wersja kosztowała 4 dolara. Ta polityka nie zmieniła się, gra piętnastego roku też rozpowszechnia się bezpłatnie, ale pełna wersja okazała się płatną, prawda cena niższa, teraz ona kosztuje 3$.

Negatywna ciągłość.

Daleko nie zawsze nowa część gry przejmuje wszystko najlepsze z zeszłej, czasami negatyw tak i zostaje, przemieszczając się w obszarze, gra SBK15 Official Mobile Game nie stała się wyjątkiem. O płatnej składowej i tak zrozumiało, ale pozostały inne problemy. Ten projektant dlaczego to nigdy nie wypuszcza od razu dobrą grę, najpierw ona jest zabita drobnymi błędami, które psują wrażenie, ich skorygują, ale nie od razu. Oprócz tego wciąż są aktualne problemy z kierowaniem, nazwać które wygodnym dosyć skomplikowano. Tak samo mnie onieśmieliła nie właściwe podobnym grom zignorowanie styczności, które tu są zrobione tanio, nie ma szczególnych problemów jeśli wylatujesz na trawę i dużo innych drobiazgów, które mogą rozczarować człowieka, który czeka dziwnej fizyki i pełnowartościowej symulacji. Z innej strony, pobrawszy próbną wersję bezpłatnie możesz ocenić sytuację.

Czym nowa część gry SBK15 Official Mobile Game stanęła lepszą?

W ogóle, treść i sens gry nie zamieniły się, ilość rozkazów i uczestników wyścigu pozostała w przybliżeniu taką samą (to znaczy i zestaw motocyklów nie zmienił się), wariantów kierowania w zamian trzech stanęło dziewięć, ale to nie pomogło :)

Ot co rzeczywiście zrobiło krok na poziom do przodu, tak to grafika i fizyka motoru, które tu prosto na wysokości, ale czy wystarcza tego rzędowemu użytkownikowi dla pełnego zachwytu?

Wynik: jak nie kręć, gra wyszła dosyć przyjemną, więc jeśli doczekać się odnów, to można nawet rekomendować jej do kupna wszystkim, kto zalicza się do fanów okrężnych wyścigów motocyklowych.

Razem z grą trzeba pobrać Cash i rozpakować do dyrektoriatu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz SBK15 Official Mobile Game 1.5.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Fixed crashing bug affecting devices running Android 5.0 or lower.
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (2434151)
Data umieszczenia 2018-08-01 15:58
rozmiar 22.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 321.15 MB
Data umieszczenia 2015-07-02 13:50

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(52)
4.03★ 80.58%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/06 08:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |