Haunted Empire-Wake of Death
0 (0)

Haunted Empire-Wake of Death

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Fabuła w grach fabularnych to ważnie, by nawet powiedziałem, że czasami to istnieje bardzo ciekawie, ale, nawet miodu bywa dużo, jak i w tym wypadku. Ale rozpocznijmy z projektantów tej gry, nazywają się oni Elex i gier u ich dosyć dużo, najpopularniejsza wśród których Happy Farm : Candy Day, właściwie, ferma. Są i kloni Clash of Clans i dużo czego innego, a ot pełnowartościowych gier fabularnych nie było, nawet więcej, nie było jakiegoś izolowanego produktu, wszystkie gry były kopią, klonem, analogiem... A gdzie przywiązać Haunted Empire — Wake of Death ja nawet i nie wiem. Zresztą, projektanci bardzo szczycą się tym, że potrafiły zjednoczyć dwa przepiękne gatunki — MOBA i RPG, co jest śmiało!

Fabuła rozpoczyna się z klasycznego tematu o ciemności, która schodzi na świat i demoni spacerują po ziemi w poszukiwaniu nowych dusz, twoja dusza jest potrzebna również, więc musisz bronić się. Ale oprócz tego standardowego zapiła nas czeka ogromną ilość bohaterów, dialogów i zadań, czytać które skomplikowano i długo, ponieważ nie wszystko można zrozumieć, zwłaszcza z tłumaczenia... Którego nie ma.

Inne cechy gry Haunted Empire-Wake of Death:

  • piękna grafika i ciekawy świat
  • jasny obraz i wiele przyjemnych efektów
  • piękny głos w stylu „Hollywood”
  • cztery klasy wojowników i możliwość stworzenia własnej drużyny
  • walcz z ogromną ilością niebezpiecznych wrogów, takich jak demony, duchy, czarownice i inne
  • uaktualniaj swoje postacie bez granic
  • wiele ciekawych miejsc

A teraz o wadach.

Niewątpliwie gra wyszła ciekawą i nasyconą, przy czym „nasycenie” to samo słowo, które i odpycha od jej. Za dużo efektów, za dużo fabuły, oprócz tego jest donat, bez niego grać można, jednak on jest, gra wymaga stałe łączenie z internetem i czytać tony tekstu na angielskim nie każdy zmoże. Oprócz tego, wielu mogą onieśmielić automatyczne boje i inne odgłosy popularnych gatunków... W ogóle widzimy ogromną uwagę do detali i wyglądu zewnętrznego, a ogólna treść gry przy tym traci się...

Wynik: gra dobra, ale bardzo specyficzna, zresztą, pobrać możesz jej bezpłatnie, więc jeśli jest wolny czas — spróbuj, może spodoba się.


Reklama

Pobierz Haunted Empire-Wake of Death 1.1.12 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1.12 (28)
Data umieszczenia 2015-07-14 02:32
rozmiar 45.33 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-07-14 05:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/09 08:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |