Cyberline Racing
4.2 (31)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Kiedy zwyczajne okręgowe wyścigi nudzą, a to dosyć częsty proces, chce się więcej akcji, domagać się której można dosyć prosto — ustalić na samochód kaem albo rakietnicę i pozwolić ich wykorzystywać żeby wybić z trasy kogokolwiek z przeciwników. Oczywiście przeciwnicy też nie zrezygnują nacisnąć za spust w potrzebny czas, więc warto dotrzymywać się ostrożności i dystansu...

Ten wypadek kiedy trochę fabuły nie zaszkodzi.

Żeby usprawiedliwić podobne bezprawie na drogach projektanci z CM TA2 rozstrzygnęli doprawić grę prostą fabułą. Działania będą odbywać się w 2086 roku, kiedy ludzkość stała się na tyle pożądliwą, że światowa gospodarka runęła, a korporacje załapały wszystkie sprawy do swoich rąk. Cała ludność rozdzieliła się na dwie klasy — tych, kto pozostaje przy życiu jak może i tych, kto ma wszystko i im bardzo nudno. Tak i pojawiły się niebezpieczne i okrutne wyścigi, zwyciężywszy w których można otrzymać uznanie i szacunek, bez którego wyżyć będzie praktycznie niemożliwie. Mamy bronić swoje prawo na życie na trasie, nacisnąwszy pedał gazu do podłogi. Oprócz ciebie w wyścigach będą brali udział i inne uczestnicy wyścigu, adekwatnymi których nazwać bardzo trudno, to szajbusi, mordercy, bić się z którymi będzie bardzo skomplikowane. Okrutny świat — okrutne życie, jak mówią.

Właściwości Cyberline Racing:

 • kompletny chaos na drogach — tarany, strzelanie i więcej
 • bardzo ciekawe trasy w różnych miejscach
 • szeroki zakres śmiercionośnej broni
 • szesnaście różnych samochodów
 • szesnaście przeciwników, zaszkodzić którym będzie bardzo trudno
 • wiele pułapek i przeszkód
 • posiada zdolność do gry online i udziału w walkach PvP
 • polepszaj swój samochód i bądź jeszcze bardziej druzgocącym
 • możesz pobrać grę za darmo

Słabe strony gry Cyberline Racing:

 • donata dużo
 • bez Internetu nie działa

Wynik: bardzo przyjemna i dosyć ciekawa gra, praktycznie bez jawnych usterek, tu i grafika, i fabuła, i akcja, wszystko prosto doskonale, tylko okropny donat bardzo psuje ogólny obraz, więc decyduj...


Reklama

Pobierz Cyberline Racing 1.0.11131 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added Russian language support
- Fixed multiple bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.11131 (1031011131)
Data umieszczenia 2018-05-02 10:33
rozmiar 34.09 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na odczytywanie historii wszystkich URL-i odwiedzonych w przeglądarce oraz wszystkich zakładek w przeglądarce. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm i aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

zapisywanie zakładek internetowych i historii

Pozwala aplikacji na modyfikowanie historii i zakładek przeglądarki zapisanych w urządzeniu. Aplikacja będzie mogła usunąć lub zmodyfikować dane przeglądarki. Uwaga: to uprawnienie może nie być egzekwowane przez przeglądarki innych firm oraz inne aplikacje z możliwością przeglądania internetu.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(31)
4.22★ 84.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/12 07:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |