WARSHIP BATTLE
4.4 (51)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Obiektywnie, to jest gra akcji, ale projektanci więcej pochylają się do tego, że stworzyły coś na wzorzec symulatora, że dosyć śmiało. Tak czy owak, oni jednoznacznie postarali się. Co bardzo nawet nie dziwi, ponieważ to JOYCITY Corp., które już wypuszczały wojskową grę Gunship Battle, to tak że o helikopterze, która znalazła więcej 10 milionów fanów dzięki dosyć ciekawej rozgrywki i dobrej grafice, popatrzymy na ile ludzi przyjmą statek, on jednak nie bardzo ruchliwy jak helikopter...

Stając kapitanem wojskowego statku tobie nie pozwolą powędrować do gorących krajów i wziąć pod swoją kontrolę malowniczą wyspę, musisz wykonywać coś innego, mniej przyjemne misje. Oczywiście, gatunek dosyć specyficzny, a projektanci nie są pierwszymi w tym gatunku, tak że nic zasadniczo nowego czekać nie warto, w najlepszym wypadku, to prosto kolejna gra o statku. Ale, z innej strony, gra ma ciekawy gameplay, ponieważ to nie arkada i nie strategia, to coś średniego, a takich gier, praktycznie nie ma. Bić się trzeba z innymi statkami, wszyscy oni będą agresywnymi, a tak samo z brzegowymi celami, dobrze że z powietrzem walczyć praktycznie nie zdarzy się, a to wyjdzie pełnowartościowy terminator. Co zabawnego, projektanci zapewniają, że gra ma podobieństwo fabuły z wydarzeń Drugiej Wojny Światowej, ale jeśli uczciwie, ich nie zauważyłem. Więc zaostrzać na tym uwagę nie radzę.

Właściwości gry WARSHIP BATTLE:

  • prosty, ale bardzo piękny obraz
  • są podobieństwa do symulacji
  • wiele różnych misji
  • zrównoważony gameplay
  • modele statków naprawdę z drugiego świata
  • pełna fabuła i wiele ukrytych misji
  • nie musisz grać online
  • możesz pobrać grę za darmo

Co nie tak z grą WARSHIP BATTLE?

Na pierwszy rzut oka wszystko normalnie, w ogóle to rzeczywiście tak, ale tu jest obecny donat, kierowanie dosyć krzywe, a mówić o jakiejś dynamice nie można z tej przyczyny, że na wodzie jej jako takiej nie ma, zwłaszcza jeśli zarządzasz ogromnym krążownikiem. Ale w ogóle, nie jest to zbyt uciążliwe.

Wynik: dosyć dobra gra dla fanów morskiej tematyki, aplikacja świetnie podejdzie dla nie bardzo silnych urządzeń i ludzi, które nie pragną „podrzeć wszystkich” w trybie on-line.


Reklama

Pobierz WARSHIP BATTLE 3.5.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
[Ship] The new ship 'AMERICA'
[System] bug fix.
informacje ogólne
wersja 3.5.1 (2000002351)
Data umieszczenia 2022-05-20 21:53
rozmiar 80.36 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(51)
4.36★ 87.23%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/15 08:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |