VOX
3.6 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ostatnie lata bardzo dużo platformówek właśnie po to, żeby przeciągnąć na swoją ciemną stronę graczy „starej szkoły”, ciasteczkiem dla których służy prawdziwy hardcore, nieobecny w większości współczesnych gier. Gra VOX powołana posłużyć właśnie dla tej celi — zwabić graczy, które nie boją się trudności, ale czy tak to naprawdę, czy to prosto kolejny marketingowy przebieg projektantów?

Projektantami gry występują 8 CRUZ Co.,Ltd., które już zdążyły wypuścić na android dwie proste gry, które nie znalazły swoje miejsce i nie stały się popularnymi, niestety. Zobaczymy co wyjdzie z platformówek, który naprawdę jest biegaczem, ponieważ dziś to najpopularniejszy gatunek w ogóle.

Główny bohater naszego kolejnego biegu to dosyć miły pingwin, prawda on jest kwadratowy, zresztą, i nie takie spotykały. Droga będzie przechodziła po zwykłych poziomach, którzy przepełniony przeróżnymi przeszkodami — szpilkami, przepaśćmi, kulami latającymi i podobnymi niebezpiecznymi rzeczami. Twoim zadaniem jest przedostać się najdalej, nie zaszkodziwszy głównego bohatera. Ciekawą właściwością stał się świat, który w ogóle 2D, ale tylko dla nas, w rzeczywistości to ogromna figura, która obraca się. Kiedy przechodzisz kolejną działkę ekran oddala się i figura przewraca się, odkrywając dla nas nowe płaszczyzny i nowe przeszkody, wygląda pięknie. Trochę do przekroju z gatunkiem biegacza idzie ten fakt, że gra jednak jest rozdzielona na poziomy, zakończeniem każdego stanie portal do którego trzeba zanurkować żeby przejść na następny etap. Oczywiście, w miarę przechodzenia poziomów trudność rośnie w geometrycznej progresji i co powiem... to nie jest zbyt trudne !!!

Właściwości gry VOX:

  • fajny zmieniający się świat
  • każdy nowy świat jest szansą znaleźć nowych bohaterów
  • karta, która zachwyci wyobraźnię
  • prosta grafika i łatwe obsługa
  • gra jest rzeczywiście bezpłatna i właściwie bez donata

Słabe strony gry VOX:

  • obiecywali hardcore, gra jest trudna, ale nie tak bardzo, jak byśmy chcieli
  • tylko kilka poziomów

Wynik: trochę pograwszy w grę trudno powiedzieć do czego jej można odnieść, po części grafiki i animacji ona podeszła by młodym graczom, ale dla nich ona okaże się zbyt skomplikowaną, a dla doświadczonego gracza zbyt lekka, w ogóle... będziemy spodziewać się na nowe poziomy, które będą naprawdę trudne!


Reklama

Pobierz VOX 1.0.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
(Seemingly)Impossible stages update. (Do not give up)
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (2015070101)
Data umieszczenia 2015-07-17 10:29
rozmiar 16.64 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-07-17 13:30:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.6★ 72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/21 08:28
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |