Heroes of Legend
3.9 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Najczęściej gry Tower Defense dzielą się na dwa rodzaje — kiedy obronę prowadzą żołnierze i wieże, w tym wypadku dla obronę pańszczyźnianej bramy będzie dostępne i to i drugie. W ogóle, to trochę rozszerza zwykłe zasięgi gry, czyniąc jego dosyć ciekawym i nasyconym. Prawda i jest zrealizowana gra w niezwykły sposób, tu nie ma krętej trasy do bramy, jest jedna duża płaszczyzna, iść po której wrogowie mogą jak zechcą, ale i obrona będzie solidna! Co jeszcze ciekawego i niezwykłego — naprzeciw bramy będzie brama wroga, odsunąwszy tam przeciwnika zdobędziesz zwycięstwo, co skrajnie niezwykle dla tego gatunku.

Tak samo, w trakcie gry trzeba budować kopalnie bezpośrednio na zabawowym polu, oczywiście, ich też musisz bronić, ponieważ oni staną się ważnym źródłem dochodu, bez którego nie potrafisz zbudować nową armię. Bez możliwości popraw też nie obeszło się, polepszać można wszystko — wieże, kopalnie, armie... Ale to zadowolenie nie z tanich, więc trzeba poprawnie rozdzielać istniejące zasoby. Jeśli przeciwnik całkiem zagnał ciebie do kąta, to możesz wykorzystać ograniczonego ilość zaklęci, dostępnych na każdym poziomie, oni mają dużą destruktywną siłę i zawsze mogą pochylić fortunę na twoją stronę.

Trafnie wielu gra bardzo mocno przypomni stary hit Plants vs Zombies, ale to było tak dawno, że nazwać jej klonem już język nie pozwoli, chociaż rozgrywka rzeczywiście podobna, co w ogóle można zapisać tylko do pozytywnych cech.

Właściwości Heroes of Legend:

 • rozgrywka przypomina znane ze słynnej gry Plants vs Zombies
 • wiele różnych żołnierzy i wież
 • zdolność do polepszania wojsk
 • różnorodność wrogów
 • wiele poziomów
 • niebezpieczne przewódcy
 • bardzo proste kierowanie
 • gra jest darmowa

Wady gry Heroes of Legend:

 • nie ma donat
 • nie najbardziej przyjemny animacja
 • są problemy z optymalizacją

Wynik: jeśli ktoś zatęsknił za starymi hitami czy chce przyjemnych wrażeń od nudnego gatunku — obowiązkowo spróbuj tę grę, całkiem możliwie, dla ciebie to będzie nowy hit!


Reklama

Pobierz Heroes of Legend 1.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fix bug
informacje ogólne
wersja 1.8 (9)
Data umieszczenia 2015-07-17 10:33
rozmiar 48.11 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.88★ 77.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/21 10:30
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |