Catch the Pets!
3.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Proste zabójcy czasu zawsze były w przebiegu, niech nie najbardziej popularnymi, ale ta gra już zdążyła nabrać poł miliona fanów, więc zdecydowałem co i wam ona może wydać się ciekawą.

Projektanci gry — Gopla, i to u nich pierwsza gra na android, więc, całkiem możliwie, szybko pojawi się jeszcze coś. W każdym razie, pierwsza gra nie wyszła gorsza, jak to zwyczajnie i bywa.

Powoływanie w grze jest dosyć proste — każdy poziom proponuje złapać zwierzę, które uciekło ze swojego domu. Zwierząt tu zaledwie trzy — świnia, królik i lisica. Żeby złapać zwierzę, musisz zagnać jego do pułapki, która pojawia się sama, ponieważ po każdym przebiegu bloki na poziomie zwalają się, takim tempem musisz zostawić zwierzę na bloku, wokół którego pusty i chodzić już donikąd. Więc, twoim zadaniem jest naciskać na bloki, które chcesz posprzątać, a zwierzę będzie poruszało się w tym czy innym kierunku, próbując nie dać zagnać się do pułapki.

Oczywista konieczność — ukończyć grę za najmniejszą ilość przebiegów, co będzie dosyć skomplikowano, zwłaszcza po pierwszych poziomach, które można uważać za rozgrzewki.

Najpierw można pomyśleć że różne zwierzęta asocjują się z różnym poziomem trudności, ale obiektywnie nie mogę tego potwierdzić, najprawdopodobniej, rozliczenie wyjątkowo na indywidualistyczne przewagi każdego.

Właściwości gry Catch the Pets! :

  • dobra grafika
  • trzy rodzaje miłych zwierząt
  • intuicyjna rozgrywka
  • nie ma donata
  • można pobrać grę za darmo

Wady gry Catch the Pets! :

  • obacna reklama

Wynik: gra niewątpliwie prosta i rozgrywkę nawet można nazwać monotonną, ale przyjemny obrazek, mili personaże, nieobecność donata i możliwość pobrać grę Catch the Pets! Za darmo dają jej niektóre przewagi, które, spodziewam się, ocenisz!


Reklama

Pobierz Catch the Pets! 1.0.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (4)
Data umieszczenia 2019-09-17 19:31
rozmiar 11.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/22 07:45
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |