Call of Mini™ Squad
4.3 (16)

Call of Mini™ Squad

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Tę grę można nazwać trzecią w serii „Call of Mini” od projektantów z Triniti Interactive Studios Limited, więc właśnie ona musi zaproponować nam ten maksimum, na który oni są zdolne. Jednak, grę znów zrobiły o zombie, chociaż w arsenale projektantów taka już była, zapewne jej uznały jako mało popularną i rozstrzygnęły stworzyć wewnętrzną konkurencję, ot teraz sprawdzimy co nam zaproponują teraz.

Zgodnie z oczekiwaniami, w grze jest niewielki wstęp, gdzie znów opowiadają o tym, jakim tym był przepiękny świat przedtem i jak z żalem w nim teraz, jak są niebezpieczne tłumy zombie na ulicach i że z tym koniecznie należy coś zrobić. Twój bohater nie bojowiec specjalnej drużyny, on sam, który wyżył jak i inni, więc musisz samodzielnie szukać uzbrojenie, szukać żywienie i towarzyszy broni, które będą bić się obok. Takim tempem nabierzesz pełnowartościową drużynę, która składa się z różnych bojowców i zajmiesz się polepszaniem ich uzbrojenia i przyzwyczajeń, studiując pozostawać przy życiu znów i znów, każdorazowo jak po raz pierwszy, ponieważ zombie też będą coraz bardziej niebezpiecznymi.

Właściwości gry Call of Mini™ Squad:

  • duży zestaw bohaterów
  • unikalne umiejętności każdego
  • epickie bitwy z bossami
  • ciekawe bronie
  • różnorodność miejsc, od kanalizacji i do ośrodków badawczych
  • jeśli chcesz — możesz walczyć sam lub w grupie
  • leveling i inne bonusy

Wady gry Call of Mini™ Squad:

  • znaczny donat
  • bez Internetu gra nie działa
  • brak tłumaczenia na inne języki, tylko w języku angielskim

Wynik: poprawna gra akcji z chorobami wielu dobrych projektów, na które już można zamykać oczy, ciesząc się faktu, że pobrać grę można za darmo. Jednak, ona jest piękna i ciekawa, w skutek zaciąga i najprawdopodobniej wielu spodoba się.

Gra zawiera Cash, który należy pobrać i rozpakować do folderu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Call of Mini™ Squad 1.0.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (4)
Data umieszczenia 2015-07-22 10:07
rozmiar 21.65 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-07-22 13:12:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

edytowanie wiadomości tekstowych (SMS-ów i MMS-ów)

Pozwala aplikacji na zapisywanie SMS-ów przechowywanych w urządzeniu lub na karcie SIM. Złośliwe aplikacje mogą usunąć wiadomości.

BILLING

BILLING

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie wiadomości tekstowych (SMS-ów)

Pozwala aplikacji na odbieranie i przetwarzanie SMS-ów. To oznacza, że aplikacja będzie mogła monitorować i usuwać wiadomości wysłane na Twoje urządzenie, nie informując Cię o nich.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

rozmiar 143.82 MB
Data umieszczenia 2015-07-22 10:08

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
4.29★ 85.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/25 07:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |