Mission Impossible RogueNation
4.4 (40)

Mission Impossible RogueNation

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Coraz więcej pojawia się gier, które próbują przywiązać do filmów, ostatni przykład o Agentach U.N.C.L.E. pokazał na co są zdolne projektanci przy obecności dużego pragnienia, więc teraz można chociaż czegoś czekać, a nie pobierać ich jak przedtem — w lęku. W tym wypadku film nosi taka sama nazwa jak i gra, światowa premiera jest przeznaczona na koniec potocznego miesiąca, więc czekać pozostało nie dużo.

Wiedząc, co odbywało się w zeszłych filmach od razu można powiedzieć, że i w grze nas czeka akcja, dużo strzelania i fachowych szpiegów, którzy posiadają różne umiejętności i dużo ciekawych zabawek. Od razu do przyjemnych niespodzianek można odnieść znakomitego projektanta, a mianowicie kompanię Glu, która może pochlubić się takimi popularnymi projektami jak CONTRACT KILLER, FRONTLINE COMMANDO, Racing Rivals, BLOOD & GLORY i wieloma innymi. Ale ostatnio oni specjalizują się wyjątkowo na produkcji strzelnic, więc nic zasadniczo innego od tej gry i czekać nie warto.

Nazwać ją pełnowartościową strzelnicą trudno, bohater nasz przesuwać się jednak będzie, ale wszystkie jego przesuwania będą ograniczone korytarzem czy małym pokojem, a ot kiedy sprawa dojdzie do strzelania, to tu gra gotowa pokazać się w całej piękności.

Fabułę gry nie stanęły przepisywać do przekroju z filmem, więc mamy przeciwstawiać się innym fachowym mordercom — Syndykatu, który chce zwinąć władzę na całym świecie i zacząć wszystko na nowo, na swoich warunkach. Co prawda szczególnej roli fabuła w grze nie gra, ponieważ ona prosto składa się z zestawu osobnych misji, wykonując które płynnie będziesz posuwać się do logicznego zakończenia, ta i oprócz strzelania robić zwłaszcza nic nie trzeba.

Właściwości Mission Impossible RogueNation:

  • walcz z rewolucjonistami
  • wypełniaj wszystkie trudne misje
  • dowiedz się, jak korzystać ze wszystkich rodzajów broni i sprzętu
  • zniszcz bazę wroga
  • broń swoją bazę przed najeźdźcami
  • stwórz własną tajną agencję, lub dołączyć do innych graczy

Wady gry Mission Impossible RogueNation i wynik:

Projektanci podobne Glu zawsze były znane umiejętnością stwarzać jednocześnie na twardo i niezbyt, przy czym przedłużając zbierać armię fanów. W tym wypadku wyszło mniej więcej tak samo, ponieważ niby gra dobra, ale donat w niej okropny, przy czym nie będę zapominać, że to reklamowy produkt! A jeszcze w istocie to kolejna strzelnica... w ogóle, trudno powiedzieć że grę czekały. Ale, jeśli wiele podobnych strzelnic wam już zdążyło grać, to ta gra całkiem dostojna osiedlić się na twoim android na kilka tygodni.

Dla gry należy pobrać Cash i rozpakować go do dyrektoriatu: SD / Android / OBB

Reklama

Pobierz Mission Impossible RogueNation 1.0.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
o Major memory consumption optimizations and performance enhancements
o Drone UI improvements, it’s now easier to organize & upgrade your drone!
o Various Bug fixes and other improvements
o IPv6 Support
informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1040)
Data umieszczenia 2016-03-06 04:09
rozmiar 96.68 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-06 06:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 87.8 MB
Data umieszczenia 2015-07-23 12:34

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(40)
4.38★ 87.67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/26 07:31
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |