Mountain Goat Mountain
4.9 (4)

Mountain Goat Mountain

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gier, w których trzeba skakać w górę bardzo dużo, najpopularniejsza, z rankingami której najprawdopodobniej nikt nie sprawi się — Doodle Jump, klonów, analogów i niezależnych projektów korzystających się popularnością też dużo, ale nieszczęście, praktycznie wszyscy oni 2D, a gra Mountain Goat Mountain jest zrobiona w 3d i wygląda co najmniej oszałamiająco!

Dziś naszym bohaterem zostanie zwierzę, pięknie przystosowane do skoków, — górski cap, przy czym staje bardzo nawet logicznie, kiedy zobaczysz góry, po których trzeba skakać. Góry, jak i wszystko inne wyglądają pięknie i trochę przypominają bloki w Minecraft, ale tu bloki są rozmieszczone w różnych płaszczyznach i skakać ukosem nie potrafisz. Ale to daleko nie wszystko za czym trzeba będzie śledzić. Niektóre bloki będą wyglądać jak czarne kamice, oni zaczynają rujnować się jak tylko skoczysz na nich, więc zatrzymywać się nie warto. Są zwyczajne bloki z zielonym trawnikiem, są bloki z wysoką trawą, ona jest bardzo potrzebna, ponieważ cap ma odczucie głodu, które można tamować tą trawą. Jeśli że okresowo nie karmić jego — on umiera. Tak samo on może umrzeć jeśli skakać do wąwozu i pada, a jeszcze bywa takie, że z góry padają kamice czy bierwiona, od nich trzeba wszelkimi sposobami wymigiwać. Jak i w dowolnych innych skakankach znaczenie ma tylko jeden parametr — wysokość, na którą potrafiliście skakać, a co 10 metrów będą oznaczone specjalną flagę. Nie zapomnieli projektanci i pro monety, którzy czasami będą pojawiały się na poziomach, ich trzeba zbierać, to może ciebie przydać się.

Lokacji w grze dosyć dużo, jest pustynna miejscowość, są śniegi, jest w ogóle coś futurystycznego, ale wszystko to będzie dostępnie jeśli kupić capowi ten czy inny kostium, który sprzedaje się albo za zebrane monety, albo za donat. I tak, donat tu przyzwoity, oprócz jego jest jeszcze i reklama. Ale, jeśli szczerze, to jedyną wadą gry, ponieważ nawet kierowania projektanci zrobili kilku wariantów, które potrafią spłatać praktycznie wszystkich.

Wynik: jedna z najpiękniejszych skakanek, zwłaszcza jeśli nie zapominać, że konkurentów w formacie 3D u niej praktycznie nie ma, więc jeśli nie obawiasz się reklamy i donata — pobierz obowiązkowo, już to można zrobić za darmo.


Reklama

Pobierz Mountain Goat Mountain 1.4.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Three new goats!
informacje ogólne
wersja 1.4.6 (33)
Data umieszczenia 2016-03-22 04:09
rozmiar 50.51 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-03-22 06:12:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/07/29 07:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |