Bulbman 2: Crossy Pipe
0 (0)

Bulbman 2: Crossy Pipe

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Projektanci, które przygotowały nam drugą część tej gry nazywają się Toccata Technologies Inc., pierwsza część okazała się niezbyt popularną, jak i wiele innych ich gier, ale najciekawsze tu w innym, większość ich gier, oni są szczególne i bardzo atmosferyczne, seria Bulbman akurat to potwierdza. W każdym wypadku nie tak dużo gier, gdzie przeplata się pocieszna fabuła i dziwny designe, w szczególności, gdzie jeszcze mógł zobaczyć człowieka-żarówkę?

Więc z jednej strony ta walka ciemności i światła wygląda bardzo ciekawie, z innej strony, to zwyczajna arkada, w której od was nie wymaga się szukać jakieś szczególne wyjścia z sytuacji, nie ma możliwości przejąć się tym światem...

Druga część to ten samy biegacz, dokładniej nie biegacz, ale coś podobnego. Twoje zadanie — dostać się jak najdalej, tłumacząc promienie światła od platformy do platformy i próbując przejść po nich. Najbardziej skomplikowane — słusznie obliczyć odległość, ponieważ jeśli zrobisz to niesłusznie, w szczególności niedużo więcej czy trochę mniej czym trzeba — nasz bohater upadnie. Projektanci nawet nie ukrywają, że gra jest dosyć skomplikowana i nawet zapewniają co tylko człowiek z IQ powyżej 140 potrafi przejść poziomu tak do 40, nie będę sprzeczał się z takim twierdzeniem, sprawdź lepiej ty;)

Właściwości gry Bulbman 2: Crossy Pipe:

  • możliwość grać do wyczerpania i przejść jaknajdalej
  • rekordy, możesz dodać ich do Twittera
  • bardzo nietypowa gra i projektowanie atmosferyczne
  • piękna grafika HD
  • tak samo można podłączyć statystykę liderów w Google Play
  • grać i pobrać można za darmo
  • okazała się znacznie lepszą od pierwszej części

Wady gry Bulbman 2: Crossy Pipe:

  • gra ma reklamę, ale za 2 $ można wyłączyć jej

Wynik: przepiękny pomysł projektantów, który otrzymała nie najlepszą realizację jak chciało by się, jednak jeśli pogodzić się z powszedniością tej gry, to ona jest dosyć przyjemna i tak, dosyć skomplikowana!


Reklama

Pobierz Bulbman 2: Crossy Pipe 1.0.7 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
v1.0.6 & 1.0.7:
- Fix a vulnerability issue in a 3rd-party library - Mobpub.
v1.0.5:
- Bug fixes.
v1.0.2:
- Fixed an Ad display Google Play compliant issue
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (107)
Data umieszczenia 2016-07-06 06:16
rozmiar 10.3 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (2)
Bkav → Android.Adware.Fictus.5FA0

Fortinet → Adware/Startapp.A

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-07-06 09:24:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.05★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/04 07:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |