Battle Glory 2
4.3 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

We wszystkim jest winna gra Clash of Clans... są zrobione już tyle kopii, analogów i konkurentów, co składa się odczucie, że gdyby jej nie wypuszczały, to Google Play opustoszał by! No ta dobra, wystarczy wyzywać wszystkich klonami i parodiami, popatrzymy na to z innej strony.

Globalne i bardzo popularne projekty, jak wyżej wspomniany i dowolne inne — nieuchronnie odrzucają cień swojej sławy, kogoś to niszczy, a ktoś nauczył się kąpać się w cieniu! Ot projektanci z MG Studio LLC akurat takie, toż jak ich gra trochę przypomina analogi, proponując podobną rozgrywkę i trochę inną tematykę, co nie idzie konkurentem dla drugich gier, ale całkiem podchodzi dla zestawu przyzwoitego audytorium, pierwsza część gry, na przykład, nabrała 3 miliony... Nie dużo, ale i daleko nie mało! Oczywiście, druga część gry przypuszcza jeszcze więcej nadziei na światłą przyszłość, plus projektanci postarały się i zrobiły grę lepszą!

W przeciwieństwie do wielu, wojna tu prowadzi się bronią z przyszłości, co spodoba się wielu hukom i wszystkim, kogo zanudza średniowiecze i magia. Twoja niewielka drużyna rozmieszcza się na odległej polanie i zaczyna rozwijać się, budując bazę, przeprowadzając badania i zwiększając ognistą potęgę. Przy czym jak zawsze trzeba rwać się na dwie flanki — zdążać nie tylko napadać, ale i bronić się od przeciwnika, który okresowo urządza ataki. Zresztą, to, jak i inne, już dawno wiadomo i nie przedstawia szczególnej nowości dla wielu.

Właściwości gry Battle Glory 2:

  • znana gra i dobra grafika
  • wiele różnych budynków dla bazy
  • śmieszne wojska
  • pełnowartościowa socjalna składowa, pozwala stwarzać klany i walczyć razem z przyjacielem
  • możesz grać za darmo, jak zawsze ...

Wady gry Battle Glory 2:

  • i, jak zwykle, dużo donata
  • gra jest tylko w języku angielskim

Wynik: głupio porównywać skromny projekt i coś z fanami liczebnością do setek milionów, więc gra chociaż i jest podobna do starszych braci, jednak ma unikalne cechy i właściwości, przy czym zachowując już znane wady, walczyć z którymi nikt i nie planuje.


Reklama

Pobierz Battle Glory 2 4.06 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
What’s new in this release:
1. Players are free to switch server. We make it possible for players to switch between old server and new server, which is much more convenient and provide better customer experience.
2. Changes on Alliance War map. We add a brand new Alliance War map, which will make AW more interesting and attractive.
informacje ogólne
wersja 4.06 (406)
Data umieszczenia 2016-12-10 09:18
rozmiar 65.63 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie plików bez powiadomienia

Zezwala aplikacji na pobieranie plików przez menedżera pobierania bez wyświetlania powiadomień.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
4.28★ 85.68%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/08 06:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |