Dubai Drift 2
4.1 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Dubaj to niezwykłe miasto, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę stosunek jego mieszkańców do samochodów. Aby wybić się z tamtejszego tłumu nie wystarcza kupno znanego i drogiego samochodu, należy kupić rzadki model, a aby mieć pewność, że nikt nas nie prześcignie najlepiej pokryć go złotem! Jest tam bowiem tak wiele rzadkich modeli, że nie będzie dziwne jeśli sąsiad kupi sobie w tym samym dniu co my taki sam samochodów... W związku z tym nie zaskakuje fakt, że dzisiejsza gra od programistów z Dubaju poświęcona jest samochodom. Co prawda nie będą pokryte zlotem, ale będziecie za to mieli możliwość solidnie nimi podriftować! Przygotujcie się na ostre sterowanie i rzucajcie się w wir driftu przy każdej nadarzającej się okazji.
Gameplay jest dość typowy dla wyścigówek. Zaczynacie od wizyty w garażu, gdzie wybieracie samochód. Do wyboru macie mnóstwo przeróżnych modeli, zaczynająć od bolidów, a kończąc na niewielkich dżipach, które lepiej by się sprawdziły podczas wyprawy na ryby. Są trzy tryby, żaden z nich nie przypomina zwykłych wyścigów. Dwa tryby to walka z rywalami, trzeci służy do trenowania.

Zalety gry Dubai Drift 2:

  • duży wybór samochodów, możliwość zebrania unikalnej kolekcji,
  • programiści dodają samochody, o które proszą ich gracze,
  • najlepsze momenty gry można zapisać i wrzucić na Youtube, albo podzielić się nimi z przyjaciółmi,
  • możliwość gry w trybie online,
  • piękne lokalizacje i znane miasto,
  • gra międzyplatformowa, będziecie mieć więc wielu współgraczy,
  • kamera w trybie „slow-motion”, która pozwoli nasycić się każdym szczegółem wykonywanych przez was trickow,
  • świetna fizyka, przypomina realną,
  • aplikacja jest bezpłatna.


Wady gry Dubai Drift 2:
Niestety mam wiele do powiedzenia na ten temat! Chociaż projekt jest bezpłatny i ma rozbudowany garaż, to jednak większą część samochodów musimy kupować za realne pieniądze, albo za oglądanie ogromnej ilości reklam, przy czym nawet jeśli nie chcecie kupić wyjątkowych samochodów, reklama będzie was atakować nieprzerwanie... Jeśli nie jesteście więc gotowi na wydanie kilkudziesięciu dolarów, ani oglądanie hordy reklam, gra wam się nie spodoba.
Muszę też zwrócić uwagę na sterowanie, które na niewielkich ekranach może stać się naprawdę męczące, ciężko będzie bowiem trafić w poszczególne elementy.

Podsumowanie: być może dana gra nie jest najgorszym przedstawicielem gatunku, ale z pewnością najbardziej nastawionym na koszty, sami decydujcie czy to dla was :) Może jednak zechcecie pomóc programistom w odłożeniu funduszy na złotego mercedesa?


Reklama

Pobierz Dubai Drift 2 2.5.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and improvements
informacje ogólne
wersja 2.5.3 (63)
Data umieszczenia 2020-06-13 05:21
rozmiar 26.1 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
4.14★ 82.74%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/13 06:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |