Big Bear
4.5 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści gry z firmy Super Awesome Inc. mogą być znani niektórym naszym czytelnikom, często bowiem projektują podobne arkady. Jednakże jak do tej pory nie odnieśli znaczącego sukcesu, postanowili się stworzyć coś co kiedyś już wstrząsnęło rynkiem. Mam na myśli grę Fruit Ninja, znaną wszystkim właścicielom androidów. Czy jest jednak sens budować coś na prochach przeszłości? Sprawdźmy to!

Krótka historia opowie nam życie głównego bohatera, który do tej pory mieszkał na biegunie północnym (jako, że jest niedźwiedziem polarnym), jednakże pewnego dnia wszedł na kawałek lodu, który oderwał się od lądu stałego i popłynął w głąb morza. Nie jest tajemnicą, że czasami kra może dryfować naprawdę długo i na długie odległości, dopływać do brzegów ciepłych kontynentów i wysp. Tak stało się i w dzisiejszym przypadku, kiedy nasz bohater już stracił nadzieję na ratunek i przygotował się na śmierć głodową, jego kra przybiła do brzegu ciepłej wyspy, pięknej na dodatek, z mnóstwem ryb. Nic dziwnego, że nasz wygłodniały niedźwiedź zainteresował się głównie rybami. Ma jednak problem, gdyż na wyspie żyję wiele innych niedźwiedzi, które nie chcą go przyjąć do swojej paczki i bronią swojego terytorium przed obcym!
Gameplay gry Big Bear praktycznie całkowicie powiela Fruit Ninja, z maleńkimi wyjątkami, zamiast owoców zbieramy bowiem ryby, a zamiast korzystać z samurajskiego miecza korzystamy z niedźwiedzich pazurów. Z wody wyskakują raz za razem różne rybki, które musicie rozpłatać na części. Oczywiście z każdym poziomem ryby będą coraz większe, a z wody zaczną wyskakiwać oprócz nich i żółwie i bomby, których nie możecie „kroić”. Na końcu każdego poziomu zetkniecie się oko w oko z bossem, którego będziecie musieli pokonać. Jak tego dokonać dowiecie się na poziomach treningowych :)

Pomimo pewnej atmosfery brutalności, która pojawia się w projekcie, wciąż jednak jest bardzo miły, ma przyjemną grafikę, świetną animację, ładne niedźwiedzi. Nie generuje dodatkowych kosztów, przynajmniej nie na siłę, zawiera sklep internetowy, ale niezbyt rozbudowany. Jednakże banerów reklamowych jest w nim mnóstwo, co może irytować.


Podsumowanie: miły i wciągający — tak można scharakteryzować dany projekt, może nie jest konkurencją dla Fruit Ninja, ale z pewnością zdobędzie swoje audytorium!


Reklama

Pobierz Big Bear 1.5.23 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixed.
informacje ogólne
wersja 1.5.23 (10523)
Data umieszczenia 2016-08-13 07:47
rozmiar 35.33 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.51★ 90.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/16 06:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |