Hero Panda Bomber
3.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Tematyka Bombermana jest żywa do dzisiaj. Epopeja zaczęła się jeszcze na pierwszych konsolach i urządzeniach do gry, wydaje mi się, że był dostępny już na Dendy. Obecnie gra wchodzi na androidy w formie przeróbek albo klonów, w różnych formatach między innymi i 3D. Skupmy się jednak na dzisiejszym projekcie, w którym spotkacie się z pandą, chcącą wysadzić w powietrze wszystko co ją otacza. Wcielicie się w jej rolę.

Programiści nie są zbyt doświadczeni, oprócz tego produktu to tej pory stworzyli tylko Frisky Cat, która nie zdobyła szerokiej popularności, a ilość jej ściągnięć nie przewyższyła nawet 1000. Panda powoli zbliża się do cyfry 50 razy większej, można więc powiedzieć, że passa programistów się odwróciła. Choć wydaje mi się, że popularność projektu zacznie powoli się zmniejszać. A oto dlaczego:

Od współczesnych projektów 3D na androidzie gracze oczekują dobrej grafiki, świetnych efektów i fantastycznej animacji, niczego podobnego w dzisiejszej grze nie znajdziecie, a temat jest klasyczny. Gra działa na wielu znanym silniku Unity, ale nie ratuje to niestety projektu. Animacja jest uproszczona, grafika średniawa, wybuchy nie wywołują emocji, co jednak jest warte pochwały to soundtrack, który naprawdę przyciąga uwagę. Należy również podkreślić, że pomimo kiepskiej szaty graficznej gameplay wciąga, a aplikacja jest naprawdę klasycznym przedstawicielem gatunku i być może dlatego tak ciężko się od niej oderwać!

Fabuła wygląda następująco — pandzie porwano dzieci, bardzo ją to rozeźliło i zamierza znaleźć kidnaperów, przedziera się więc do nich poprzez poszczególne poziomy, wysadzając wszystko na swojej drodze. Tak czy inaczej, każdy nowy poziom jest wydzielonym terytorium, z którego ciężko znaleźć wyjście, uciec przed potworami i zniszczyć wszystkich. Wszystko bardzo przypomina grę Bomberman, szybko więc zorientujecie się co się czym je.


Podsumowanie: dość prosta, klasyka gatunku, najzwyklejszy klon Bombermana, 3D, główny bohater to panda. Jeśli powyższe elementy są bliskie waszemu sercu musicie spróbować zagrać. Do tego gra praktycznie nie generuje dodatkowych kosztów, a ściągnięcie jest bezpłatne.

Razem z grą należy ściągnąć pamięć podręczną i rozpakować do folderu: sd/android/obb


Reklama

Pobierz Hero Panda Bomber 1.13 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- score social sharing added
- bug fixing
informacje ogólne
wersja 1.13 (10130)
Data umieszczenia 2017-06-10 14:04
rozmiar 66.4 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-06-10 17:06:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

RECEIVE_ADM_MESSAGE

RECEIVE_ADM_MESSAGE

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

BILLING

BILLING

rozmiar 44.37 MB
Data umieszczenia 2015-08-13 18:56

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.78★ 75.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/16 07:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |