Royal Empire: Realm of War
4 (5)

Royal Empire: Realm of War

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

W grze jest wiele zamków i bitew, co generalnie jest klasyką gatunku, który jest czymś w rodzaju strategii, z kazualnymi elementami, no cóż ludzie zapomnieli już chyba jak wyglądają prawdziwe strategie! Tym razem w grze spotkacie się z magią. Ktoś rzucił klątwę na króla i popsuł mu wzrok, a w tym czasie na jego ziemie wtargnęła mroczna armia typów spod ciemnej gwiazdy. Waszym zadaniem nie będzie jednak wcielić się rolę króla, a jego poddanego — grafa, który musi bronić granic swojej ojczyzny.
Jak zwykle nie będziecie jednak mieć możliwości rzucić się w wir walki. Będziecie za to musieli budować i rozwijać swoje ziemie, na co położny jest specjalny nacisk. Jak zwykle, będziecie mieć wielki zamek, który wypełnia niewielką funkcję, wszystkie najważniejsze budynki będą znajdować się w osadzie, gdzie będziecie wydobywać zasoby, prowadzić badania i szkolić żołnierzy. Oprócz osady obok zamku znajduje się targ na którym możecie handlować zasobami z innymi graczami — ciekawy pomysł!
Z jednej strony wszystko jest niby interesujące, ale oprócz budowania chciałaby się od czasu do czasu jakiejś walki. W innym przypadku po co kompletować armię i szkolić ją? Ale jeśli chodzi o bitwy gra wygląda jak każdy inny projekt z tego gatunku. Wszystkie wali są automatyczne, co z pewnością zirytuje większość ludzi przyzwyczajonych do samodzielnego dowodzenia swoimi żołnierzami w prawdziwych strategiach.


Zalety gry Royal Empire: Realm of War

  • wszyscy gracze na jednym serwerze,
  • programiści obiecują legendarne bitwy (najprawdopodobniej również automatyczne)
  • 60 rodzajów wojsk,
  • piękna grafika i lokalizacje,
  • cztery mapy z pięknymi krajobrazami,
  • programiści starają się zachować balans, rozmieszczając graczy na tym samym poziomie rozwoju blisko siebie.


Wsady gry Royal Empire: Realm of War
Pomimo sklepu internetowego i automatycznych bitew gra tak czy siak będzie popularna, jak i pozostałe projekty od programistów z tap4fun, których możecie już znać z gier poświęconych wojnom spartańskim (ponad 10 milionów ściągnięć), King’s Empire (ponad 5 mln ściągnięć) i innych dość popularnych projektów, które niezbyt różnią się od dzisiejszego.

Podsumowanie: dana gra spodoba się tylko fanom gatunku... Wszyscy oni uznają ja za nudną i monotonną.


Reklama

Pobierz Royal Empire: Realm of War 1.7.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.7.9 (179)
Data umieszczenia 2018-07-11 19:46
rozmiar 63.93 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.04★ 80.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/22 07:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |