Farms & Castles
2.3 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

W dzisiejszym projekcie programiści z firmy SQUARE ENIX Ltd (Tomb Raider I, Hitman GO, Lara Croft: Relic Run, Hitman: Sniper, Deus Ex: The Fall и другие) dają wam okazję zbudować swoje królestwo. Idea jest niezbyt świeża, jednakże ze względu na realizację polecam wam przyjrzeć się grze dokładniej.
Generalnie gra jest z gatunku „match 3”, a wszystkie elementy, które będziecie musieli połączyć nie znikną z ekranu, a przeobrażą się w coś, czego będziecie mogli użyć przy budowie swojego zamku. Jeśli na przykład połączycie trzy kamienie, zmienią się one w wielki głaz, jeśli połączycie trzy głazy, zmienią się one w kawałek ściany, trzy ściany stworzą małe zamki itd.
Gra jest spokojna i polecam ja tym, którym znudziła się akcja i zbędna dynamika, tu nie trzeba się spieszyć, nie ma po prostu takiej potrzeby. Waszym celem jest zebrać jak największą ilość punktów i grać jak najdłużej, gdyż jest to dowodem waszej inteligencji. Punkty dostajecie za każdy nowy budynek, im większy, tym więcej punktów zasila wasze koto. Możecie również zdobywać pożywienie (dzięki farmom, które budujecie łącząc rośliny) i złoto, które przynoszą wam zamki. Wszystkie elementy potrzebne do budowy pojawiają się w dolnej części ekranu, zazwyczaj w dwóch wersjach. Jeśli zbierzecie wystarczającą ilość złota, to w menu gry możecie kupować co dusza zapragnie. Jeśli na polu gry nie ma już elementów do połączenia, gra się kończy i przegrywacie. Macie wtedy jeszcze ostatnia deskę ratunku — zapłacić parę dolarów i zyskać kilka elementów, które mogą wam pomóc.


Zalety gry Farms & Castles:

  • wciągający proces gry,
  • statystyka z liderami, zdobądźcie pierwsze miejsce,
  • sklep w grze,
  • przyjemna, wyrazista grafika, dla wszystkich, którzy lubią kamienie i trawę.


Wady gry Farms & Castles:

  • niewielki sklep internetowy, który naciąga na dodatkowe koszty,
  • gra nie przetłumaczona.


Podsumowanie: świetny zabijacz czasu, który zajmie pierwsze miejsce na waszym smartfonie, nie ignorujcie go, ja nie byłem w stanie tego zrobić :)


Reklama

Pobierz Farms & Castles 1.4.2.13423.30 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.4.2.13423.30 (1004002)
Data umieszczenia 2018-02-10 07:10
rozmiar 27.48 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.25★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/24 06:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |