Car Speed Racing: CSR
3.4 (8)

Car Speed Racing: CSR

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programista gry — Fernando Baro ma na swoim koncie kilka gier na androida. Jego wcześniejsze projekty bazowały na świecie Minecraft, w jakiś sposób przypominały wyścigówki... Ale sami przyznacie, że wyścigówka osadzona w grafice Minecrafta to dość wątpliwa przyjemność, tak więc programista postanowił się przekwalifikować i wypuścił na rynek runner z bardziej współczesną grafiką. Jak jednak wszyscy wiemy większość runnerów od mało znanych programistów to pełne błędów projekty z wieloma wadami. Nie chcę nikogo gnębić, każdy musi od czegoś zacząć, ale grę muszę ocenić obiektywnie. Zacznijmy od tytułu.
Car Speed Racing: CSR — niby wszystko zrozumiałe, dlaczego tylko po tytule (który nie jest zbyt oryginalny) występuje skrot złożony z pierwszych liter poszczególnych słów? Jest to jakby aluzja do popularnej serii wyścigówek CSR od zupełnie innych programistów. Zrozumiałe, że zwróci to uwagę potencjalnych graczy, ale czy pomoże uratować kiepski projekt? Dlaczego kiepski? Czytajcie dalej!
Zaczniemy od tego co rzuca się w oczy już od początku — toporna grafika. Samochody mniej lub bardziej przypominają oryginały, ale jakość jest bardzo kiepska, ponadto grafice daleko do współczesnych standardów, wygląda jakby pochodziła z pierwszych części NFS.
Generalnie nie byłby to jednak problem, gdyby grę ratowały inne elementy. Tak jednak nie jest. Sterowanie jest jeszcze gorsze od grafiki — samochód się trzęsie, przelatuje z jednego końca drogi na drugi, praktycznie go nie kontrolujemy. Stąd tez problem — w takiej sytuacji daleko nie dojedziecie, wciąż i wciąż będziecie w coś uderzać, co sprawi, że wasza maszyna wybuchnie i tak w kółko. Monotonny gameplay będzie porwany przez ciągłe wybuchy waszego samochodu, którym nie możecie sterować...
Do tego w grze jest mało modeli samochodów, a za to dużo reklam, które czyhają na was za każdym rogiem, przy czym nie tylko w formie bannerów, ale całych filmików, które pojawią się za każdym razem kiedy zechcecie wrócić do menu, alb nacisnąć pauzę.

Zalety gry Car Speed Racing: CSR?
Ciężko powiedzieć. Może to, że jest bezpłatna. Więcej plusów nie widzę.

Podsumowanie: słaba gra, której bardzo ciężko będzie znaleźć fanów. Ja nie mogę jej polecić nikomu, nie rozerwie was i nie da przyjemności.


Reklama

Pobierz Car Speed Racing: CSR 1.6.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Improved gameplay: fight against the crono to reach your goal!
Take advantage of the turbo and accelerations to beat your record!
More intuitive controls!
Improved game performance!
Bug Fixes!
Enjoy this enhanced version of the game and let us know how we can improve it!
informacje ogólne
wersja 1.6.0 (7)
Data umieszczenia 2017-02-16 09:20
rozmiar 25.45 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-16 11:24:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.35★ 67%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/26 08:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |