ICARUS
2.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Programiści z firmy Livezen Corp lubią strzelanki, są twórcami całej serii, której emblematem jest znak anarchii. Do serii należą między innymi gry „The Beginning”, „Astro Wings”, dwie części „Space Odyssey” i na koniec dzisiejsza gra — ICARIUS, która jest kontynuacją poprzednich. Wprawdzie w grze nie ma fabuły, ale zawsze przyjemne jeśli wyrosła na jakimś fundamencie.
Programiści nie kryją, że gra nie tylko nie ma, ale nawet i nie potrzebuje fabuły. Od razu rzucają nas w wir walki. Aby wprowadzić wrogów w panikę mamy do dyspozycji trzy samoloty (co, szczerze mówiąc, nie jest zbyt monumentalna liczbą). Samoloty mają ciekawe imiona — Atena, Posejdon i Ares. Jak starożytni bogowie, który zeszli na ziemię pod postacią samolotów. Każdy z samolotów ma charakterystyczną dla siebie, potężną broń. Co należy do naszych zadań — już dawno pewnie się domyśliliście — zwyciężyć wrogów, pomimo wysokiego poziomu trudności i dynamiki, która zapiera dech w piersiach, za to właśnie gracze tak lubią ten gatunek. Czy jest tych cech dużo w naszym projekcie? Niezaprzeczalnie.
Oprócz powyższego w grze ICARUS czeka na was:

  • nowy system dla ulepszania broni,
  • możliwość ataków specjalnych,
  • proste sterowanie,
  • dobra grafika,
  • interesujący wrogowie i ciężcy do pokonania bossowie,
  • silna bron masowego rażenia.


Jeśli chodzi o wady, można do nich zaliczyć zniechęcającą politykę pieniężną programistów. Reklama i sklep internetowy, generujący dodatkowe koszty nikogo chyba nie zdziwią. Ponadto gra nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji. Warto jednakże zauważyć, że jest ciekawa i z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku.


Podsumowanie: gra sprawi wam dużo przyjemności, ale też troszkę miejscami zszarga nerwy (taka już jest specyfika gatunku). Zaprogramowana zgodnie ze wszystkimi regułami klasycznych strzelanek, co się ceni!


Reklama

Pobierz ICARUS 1.4.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Stability improvements
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (67)
Data umieszczenia 2019-08-16 09:28
rozmiar 40.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/08/31 07:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |