Magic River
3.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Firma Ketchapp jest świetna. Programują gry w charakterystycznym klimacie i nie zamierzają go zmieniać niezależnie od okoliczności. Ichoć nie wszystkie ich gry zdobywają popularność, to jednak niektórym się to udaje. To trochę dziwne, wszystkie bowiem są bardzo podobne! Tak czy inaczej, mamy przed sobą nowy runner, przy czym chcę zauważyć, że jego idea jest bardzo świeża, gdyż nie będziemy musieli biegać, jechać ani skakać — będziemy płynąć na łódce!
Programiści nie pokusili się na opisanie swojej gry, wszystko co o niej powiedzieli to to, że należy płynąć po rzece (oczywiście im dalej dopłyniemy tym lepiej), zbierać kryształy, które w rzeczy samej są zwykłymi kamykami, spotykanymi w większości rzek, badać lokalizacje, które zmieniają się w trakcie gry, a za zebrane kryształy kupować nowe łódki i nowych bohaterów.
Szczerze mówiąc — więcej nie można dodać do tego opisu, gra jest bowiem prosta, tak jak i inne od tych programistów. Nie ma fabuły, nie zmusza nas do myślenia, wszystko jest jak w zwykłym, szarym runnerze... Zwyczajni bohaterowie, zwyczajna łódka płynąca z prądem, zwyczajne przeszkody w postaci kamieni, belek, krokodyli i innych, które można spotkać na rzekach i proste sterowanie, którym charakteryzują się gry od Ketchapp. Czeka więc na was prosty gameplay, który pomimo swojej prostoty jest przyjemny i interesujący, a nawet, powiedziałbym, piękny... Generalnie idealny zbiór cech klasycznego runnera, nawet jeśli jest o łódkach.

Posumowanie: jak wszystkie pozostałe gry od programistów, gra Magic River nie odpowie wam na pytanie jaki jest cel życia, ani na żadne inne pytanie, po prostu pozwoli wam przyjemnie spędzić czas, przy czym rzeka, po której przyjdzie wam pływać będzie magiczna i czarująca. Do tego gra jest bezpłatna, owszem jest w niej reklama, która pojawia się regularnie w niższej części ekranu, ale można ją wyłączyć za dwa dolary i tym samym odpłacić jakoś programistom za ich trud :)


Reklama

Pobierz Magic River 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2015-09-02 18:37
rozmiar 38.15 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-02 21:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.25★ 65%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/04 07:35
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |