Castle Defense 2
4.8 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gatunek TD wciąż się rozwija, co prawda głównie jeśli chodzi o ilość gier tego rodzaju, gdyż to, co można było dla niego wymyślić już wymyślono i nie ma zbyt wielu dróg rozwoju. Ale jak się okazuje największą popularność mają zazwyczaj gry klasycznych gatunków, bez nowoczesnej grafiki, która wciąż jeszcze wiesza się na większości urządzeń, z prostym systemem expienia, a także prostymi questami i fabułą, gdyż wielu graczy jest po prostu zbyt leniwych, aby wziąć się za cos bardziej wymagającego. No cóż, po tym krótkim wprowadzeniu przejdźmy do gry Castle Defense 2!
Od razu zauważamy, że mamy do czynienia z drugą częścią, to jest kontynuacją. Pierwszą część mogliście ściągnąć na Google Play, jest bardzo popularna (ponad 10 milionów ściągnięć), chciałbym jednak zwrócić uwagę, że była zaprojektowana przez innych twórców. Pierwsza część przynależała firmie Elite Games, druga mało znanym DHGames Publisher, nie sądzę jednak, aby wpłynęło to na jej jakość.
Idea gry jest bardzo klasyczna, musicie bronić swojego zamku przed falą wrogów! Gra jest utrzymana w klimacie fantasy, spotykacie się więc w niej z rycerzami, smokami, zabójcami i magami, którymi będziecie dowodzić, a także, oczywiście z wieżami. Bez wież nie mogło się obejść. Nie zapominajcie też o bohaterach, którzy okażą się dużą pomocą na polu boju, w miarę rozwoju bohaterowie mogą też wyhodować swoje chowańce, które również pomogą wam podczas walk. Tak więc — budujcie, expicie, i brońcie, klasyka, prawda?


Zalety gry Castle Defense 2:

  • ponad 20 rodzajów wież,
  • około 20 cech charakterystycznych dla każdej wieży,
  • ponad 20 ataków specjalnych, które nie jeden raz uratują was skórę,
  • ponad 30 rodzajów chowańców,
  • oczywiście każdy bohater ma swoje cechy szczególne!

Niestety w grze Castle Defenece 2 nie obeszło się bez wad... A w zasadzie jednej wady!
Jak zapewne się domyślacie tą wadą jest sklep internetowy. Można bez niego grać, ale jeśli się na to zdecydujecie cała różnorodność bohaterów u chowańców będzie niedostępna, jest bowiem tylko jeden bezpłatny bohater... Dodatkowo na wyższych poziomach będzie bardzo, bardzo trudno, co również może zachęcić was do wydania pieniędzy w sklepie internetowym.


Podsumowanie: pomimo problemów z polityką pieniężną uważam, że gra jest bardzo ciekawą i dostojną kontynuacją, wciąż jeszcze popularnej pierwszej części, zobaczmy co będzie dalej :)


Reklama

Pobierz Castle Defense 2 3.2.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
v3.2.2
1. Resolve the problem of the arena can not refresh the number of challenges
informacje ogólne
wersja 3.2.2 (65)
Data umieszczenia 2017-01-22 08:35
rozmiar 33.79 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-01-22 10:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.82★ 96.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/04 08:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |