Tinymals
3.5 (18)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Ciężko uwierzyć, że podobna gra wywoła u kogoś nostalgię. Pokolenie, które grało w klasyczne Tamagotchi już dawno dorosło i nie zechce wrócić do czasów młodości. Ale, ale. Kto powiedział, że gra nie może zdobyć fanów spośród młodego pokolenia? Mowa o grze Tinymals, od programistów z firmy Adrenaline Amusements.
Recenzję zaczniemy od omówienia tytułu gry. Złożony jest z dwóch słów — „Tiny” — malutki i „Animals” — zwierzęta, nie wywołuje aluzji do gry tamagotchi, co rzadko spotykane. Ponadto nazwa firmy również nie odpowiada fabule gry... Przepraszam, o jakiej adrenalinie tu mowa? To taki drobny szczegół. Przejdźmy do gry.
Nie spotkacie się w niej z żadnymi kotkami, pieskami i innymi domowymi zwierzątkami. W grze będziecie się opiekować małym smoczątkiem, które w przyszłości ma stać się ogromnym jaszczurem, siejącym zgrozę w Westeros... Albo nie :) Nie jestem pewien, czy to zamierzona aluzja do popularnego serialu, ale to już oceńcie sami. Jak pewnie się domyślacie, wasze smoczątko będzie bardzo milusie i bardzo głodne, tak więc na początku zajmować się będziecie tylko jego posiłkami. Najedzony dzieciak chce znaleźć ujście dla swojej energii i się bawić, tak będzie i z waszym smokiem, dla którego będziecie mieć piłkę, a także inne zabawki (które będziecie musieli kupić). Sterowanie jest na szczęście dosyć proste i poradzą sobie z nim nawet dzieci, dla których, jak mi się zdaje, przeznaczona jest ta gra.
Wydaje mi się, że do gustu przypadnie wam zwłaszcza grafika, która też występuje w formacie „dziecinnym” — jest wyrazista i pozytywna, nie jest zbyt szczegółowa, aby detale nie odwracały uwagi najmłodszych. Irytuje tylko sklep internetowy, który generuje dodatkowe koszty, niezbyt pasuje mi to do gry, przeznaczonej dla dzieci.

Podsumowanie: najzwyklejsza gra o hodowli swojego zwierzątka, która może zapewnić waszemu dziecku rozrywkę, ale spodoba się też i wam, jeśli lubicie tego typu gry. Przy tym nie zmusza nas do grania w nią latami.

Razem z grą należy ściągnąć pamięć podręczną i rozpakować ją do folderu: SD/android/obb


Reklama

Pobierz Tinymals 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.1 (7)
Data umieszczenia 2015-09-08 13:20
rozmiar 10.5 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2015-09-08 16:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 110.47 MB
Data umieszczenia 2015-09-08 13:22

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(18)
3.54★ 70.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2015/09/11 07:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |